Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen fejet vág ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fejet vág ekkor?

Figyelt kérdés

Ha jön itt privát levele és kivillan pirosan a levelezése? 😎😁

Kort és nemet is csatolj!



2017. jún. 15. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Érdektelen fejet.

Vagy idióták szólogatnak be vagy valami napokkal, hetekkel ezelőtti beszélgetés folytatása vagy válasz valami üzenetemre amit egy válasza kapcsán küldtem valakinek.

Olyan levél úgysem jön ami valóban lázba hozna.

2017. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
olyan "jaj, csak ne az a nyomorék Catch the Soul legyen az" fejet.
2017. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Imádom:). Nagyjából kiötlöm, hogy mire jön a levél, mindenesetre örülök neki mindig. (35F)
2017. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

"olyan "jaj, csak ne az a nyomorék Catch the Soul legyen az" fejet"


Pacsit,mert én is! :D

2017. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ejj, ráléphettem itt a duó tyúkszemére, de nem baj. 😂👌
2017. jún. 15. 23:09
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Mivel megtanultam olvasni, elolvasom. Találkoztam már itt olyanokkal, akikkel hónapokig, de volt, akivel évekig leveleztem. Természetesen, a többséggel ez nem működik.
2017. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Én általában röhögök (nem hangosan), hogy most melyik "nőimádónak" durrant el az agya a hozzászólásomon. :D
2017. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Mindig kíváncsi vagyok, vajon kitől jött és mit akar. :D Vannak visszatérő levélírók, a többségük normális(-nak tűnik) az első pár levelezés alapján. De azért nem bonyolódok bele hosszabb beszélgetésekbe, mert egy idő után kiderül, hogy mindegyiknek van valamilyen súlyos kattanása. Többet pszichiátriára kellene küldeni, ezt túlzás nélkül mondom. :D 5 emberrel cseréltünk itt Fb-ot, telefonszámot, ebből 1 srác volt az, aki teljesen normális volt, és a mai napig jóban vagyunk.
2017. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

27/N

8-as voltam

2017. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A legrosszabb ***** válasza:
94%
Rühellem, amikor lepriviznek itt. Valami ilyesmi fejet vágok: [link]
2017. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!