Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megsértődött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megsértődött a nőgyógyászra?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam vizsgálaton, a barátom elkísért. Miután végeztem, alig szólt hozzám, csak annyit mondott hogy nem szereti ha mások turkálnak bennem. O.o Otthon persze azt mondta viccelt, de szerintem halálosan komolyan mondta. Hogy lehet féltékeny egy dokira?!
2017. jún. 15. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A barátod egy gyerek.
2017. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szegény te.. :D
2017. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom elképzelni valahogy. Kb minden nő jár nőgyógyászhoz. Az exem egyszer úgy jött ki, hogy "az orvos szerint normális a p*nám" bekönnyeztem és csak annyit tudtam mondani, hogy ezt laikusként is megmondtam volna :D

30/f

2017. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
A barátod gyerekes... Én biztosan közöltem volna vele, hogy rendben, akkor többször nem megyek dokihoz, ha fertőzésem van, majd nyugodtan nyaljon ki akkor is szó nélkül... Idióta.
2017. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Poénból én is mondtam már a barátomnak, hogy kinyírom a (nőnemű) fodrászát, amiért "tapizza". POÉNBÓL. Úgy, hogy biztos érezze, hogy nem gondolom komolyan.

Ilyen dolgokon komolyan megsértődni elég beteges. Kérdezd meg tőle, hogy jobban örülne-e valami fertőzésnek, nem kívánt terhességnek, vagy annak, ha nem szűrnék ki időben a méhnyakrákot....

2017. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Cuki reakció. Miért nem szeretgetted meg. Hehe
2017. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, hogy megsértődött-e.
2017. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Igazi nyomi lehet a baratod xd
2017. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ott ? Aha anatomia lecke ott

Mas ? Orvos mas ?

2017. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Idióta.
2017. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!