Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mi lenne a reakciotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mi lenne a reakciotok ha egy ferfi nyulna a kezetek felé, hogy meg szeretné csokolni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen. Exem barátja amikor bemutatkozott, én nyújtottam a kezem, hogy kezet fogjunk, de legnagyobb meglepetésemre ő kezet csókolt. Meglepődtem, de ennyi, nem történt semmi utána.
2017. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, mivel nem nagyon kapok kézcsókot, így nem is számítanék ilyesmire.
2017. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is volt olyan, hogy kezet csokoltak, számomra ódivatú észjátszás.
2017. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a reakcióm, hogy zavarba jönnék és mosolyognék.
2017. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es akkor kerem a kacsód
2017. jún. 17. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Én nem tudom, bennem túlműködik valami reflex, mert volt már ilyen és elhúztam a kezem. De ha arcra puszit akarnak adni, akkor is ösztönösen hátralépek.
2017. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Én férfi vagyok, ha nem baj, a tapasztalataim vegyesek, de sok lány volt, akinek imponált.

A "szerencsecupp" taktikája viszont tuti befutó volt mindegyiknél :) a dolog lényege, elkéred a lány tenyerét, széthajtogatod az ujjait, puszit adsz a tenyerébe, újra összezárod az ujjait, és azt mondod neki, hogy tegye el, szerencsét hoz :)))))) nem tudom, miért, de ez nagyon tetszett a lányoknak, csak ajánlani tudom!!! :)))))))

2017. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy külsős munkatárs csinálta munkahelyen. Annyira zavarba jöttem, hogy a kollégáim (férfiak) egész délután rajtam nevettek:D Jól esik, de rettentően zavarba jövök.
2017. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Ja, nyalogassa a BKV-s tenyeremet, remélem, szerencse herpesze lesz.
2017. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7, #9 :-)

Ez a cupp már gáz lenne nekem is. Pedig a kézcsókkal semmi bajom.

2017. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!