Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha diszkóba butább, bunkóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha diszkóba butább, bunkóbb csajok járnak mint főiskolára, akkor miért nem főiskolára járnak az emberek csajozni, és főiskolán vajon hogy kell?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 13:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Te figyelj!


Azt tudod, hogy az egyik egy oktatási intézmény a másik szórakozóhely?



Az ember valahol eltölti a napját, legyen az munkahely vagy iskola, majd elmegy szórakozni, ki ki ízlésének megfelelő helyre, tehát vannak főiskolások, akik diszkóba járnak, és vannak szakát végzettek akik nem.


(btw, a főiskolákon istenien lehet csajozni, de téged ez látom nem érint)

2017. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
A főiskolások is járnak ám bulizni lol.
2017. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed milyen szakra jár és hogy tanul. :D
2017. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Ettől a kérdéstől első stádiumú agyf_szt kaptam..
2017. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Aki hosszútávú kapcsolatot keres, az nyilván a főiskolán próbálkozik. Aki meg beéri azzal, hogy megcucliztat egy hullarészeg csajt a retyón, na az csajozik diszkóban.
2017. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor a fiútömeg miért a discoban áll sorban és nem a főiskolák esti vagy levelező szakán próbálkozik? A főiskolás csajok jóval ritkábban járnak discoba, mert otthon tanulnak, vagy hétvégén vidékre hazamennek a családhoz, nem?
2017. jún. 24. 22:08
 7/23 anonim ***** válasza:

Azért mert csak egy jót dugni akarnak, aztán elhajtani a nőt a 3,14csába, nem komoly kapcsolatot. Dugni sokkal egyszerűbb, mint összejönni valakivel, pláne ha az illető lány olyan csodálatosmód be van állítva, hogy azt sem tudja, a szárazföldön van-e, vagy a tengeren.

Józanul szerinted melyik lány viszonozná az olyanok közeledéseit? Elárulom: kevesebb mint 5%-uk.

2017. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez butaság voltam már discoban jópárszor és nagyon ritka a részeg csaj. Isznak kb. két lájtos koktélt, kicsit jobb a kedvük, de nem szoktak discokban földön részegen fetrengő emberek lenni.
2017. jún. 24. 23:20
 9/23 anonim ***** válasza:

Gondolom az asztaloknál, a mellékhelyiségekben vagy a diszkó szűkebb-tágabb környezetében nem szoktál szétnézni. Nem a táncparketten fognak egymás hegyén-hátán heverni a merevrészegek, egy részüket meg a kidobók mindig eltávolítják.

Elég megnézni másnap délben a sok szép tiri-tarka hányástócsát a szórakozóhelyek körül. Biztosan nem az Érmelléki Kuglófember csinálta őket.

2017. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sunshinedoll ***** válasza:

Én két diplomát csináltam meg kitűnőre, úgy, hogy végig 4,2 felett volt az átlagom, és minden pénteken részegre ittam magam :DDD

Hogy a francba zárja ki a kettő egymást? :D

2017. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!