Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy két-ital után, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy két-ital után, vagy részegen jóval könnyebb odamenni és becsajozni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Részegen nem, úgy csak bohócot csinálsz magadból, vagy a bohócod kap egy golyóderbit, ha elveted a sulykot (részegen könnyű...)


1-2 ital után viszont van akinek megy. Én ha ideges vagyok akkor 2-3 pohár bor (1 üveg) és 5 nyugtató ami ellazít. De még az se hat rám igazán.

2017. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Odamenni könnyebb, becsajozni nehezebb. Kevés csajnak szimpatikus egy részeg pasi.
2017. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát de akkor becsajozni is könnyebb, mert ha józanul nem mersz odamenni 0 az esélyed, ha meg részeg vagy akkor meg van egy kevés, nem?
2017. jún. 28. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Láttál már részeget? Ugyanúgy 0 az esélyed, csak még körbe is röhögnek és KÉSŐBB SEM lesz esélyed nála, mivel elvágos magad a részeg ámokfutással.


Mondjuk én ihatok amennyit akarok, nem tudok részeg lenni. (Családi vonás...)

2017. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én eleve kerülöm az olyan illetőt, aki alkoholt fogyaszt vagy nem tudja, hogy hol a határ.


Iszonyat gáz és szánalmas egy részeg ember.


És ne kompenzálj az itallal.

2017. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részegen csak részeg csajoknál próbálkozz. Józan nem fog veled szóbaállni, csak kiröhög.
2017. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Részeges, szédelgő, bűzlőszájú csaj neked tetszene?

Ha a csajnak egy olyan pali tetszik KOMOLY KAPCSOLATRA, aki csak részegen tud vele beszélni...

neeeem.

kis önbizalom, menni fog az pia nélkül is!

2017. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Részegen nem, csak ha még józan vagy valamennyire, tudsz értelmesen beszélni, nem csak összefüggéstelenül magyarázol és röhögcsélsz.

Továbbá csakis szórakozóhelyen, ha az utcán jönne oda hozzám egy ittasabb személy fényes nappal, azt maximum jól lesajnálnám, nem éppen az az ideális férfi aki szerda délután 3-kor részegen császkál az utcán :DD

2017. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát... Nekem megy részegen is. Könnyebb is az biztos. :D

Komoly kapcsolat egyikből sem lett! (Fura) :D

2017. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy láttam szórakozóhelyen akik csak keveset isznak, többnyire nem nagyon csajoznak be, de házibulikban a nagy berúgásokkor szokott lenni valami, nem??
2017. jún. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!