Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő is van, aki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van, aki nem akar házasságot/esküvőt, se gyereket?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

100%, hogy van, aki hozzád hasonlóan nem akarja egyiket se.

Én mind a kettőt szeretnék. De ez én vagyok, más meg másmilyen, és mást is akar.

2017. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én pl nem akarok egyiket se!
2017. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
63%
Gyerek nem lesz, de az esküvőtől nem zárkózom el.
2017. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Na,itt a vége! Miniszterlnökünk,és szerény csapata mindent megad nektek a gyermekvállaláshoz! Azonkívül pontosan definiálja az értékrendet,hallgassatok rá!
2017. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok egyiket sem.
2017. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Hogyne lenne.


Ennek tudata miért fontos számodra? Kifejtenéd?

2017. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem akarom.
2017. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Házassàgot soha

Gyereket soha majd ha a ferfi szuli a gyereket es o maximalisan kiveszi a reszet a gyerek nevelesbol. Kaki pisi pelus csere, etetes, furdetes,ovi, suli, ertekezletekre eljar velem vagy nelkulem, babakocsi tolas,orvoshoz futkarozas, neveles, esti mese,kirandulasok apam f@za miegymas.

2017. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztosan van ilyen. Én inkább úgy vagyok vele, hogy a házasság már nem lelkesít 30-on túl annyira, mint egykor tiniként, amikor ráadásul még énekeltem egy kórusban is, és esküvőkre is rendszeresen hívtak minket. Nem vagyok ellene, de nem is erőltetem, ha nem úgy alakul.

A gyerektémával meg úgy állok, hogy nem biztos, hogy a testem valaha is alkalmas lett volna egy gyerek kihordására és megszülésére. Nem tudom, de még mikor először volt havi vérzésem, akkor bent voltam gyereknőgyógyászaton egy vizsgálatsorozaton, és ott mondták, hogy később gondjaim lehetnek a gyerekvállalással felnőttként. Egyelőre nem úgy hozta az élet, hogy megint nekifussak egy újabb vizsgálatsorozatnak, ráadásul nem is biztos, hogy most SZTK alapon megcsinálják úgy, hogy nincs párkapcsolatom, amire gyereket terveznék, úgyhogy bár nem zárkózom el a gyerektéma elől, de olyan társat szeretnék, akivel azon túl, hogy együtt akarunk lenni, mellettem marad, akár lehet gyerekem természetes úton, akár nem.

2017. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem akarom egyiket sem! :)
2017. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!