Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy hoznátok szóba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy hoznátok szóba?

Figyelt kérdés
a volt pasimról akarok elmondani valami fontosat a mostani páromnak, de már a tèma gondolatától is kivan, utál róla beszélni.hogy hozzam nála mégis szóba, hogy ne legyen olyan direkt a dolog?
2017. jún. 30. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapból szerintem gáz, ha a jelenlegi pároddal nem beszélhetsz bármiről.

Alapból gáz, ha valamit az exedről kell hogy elmondj. De ez nagyban függ attól is, hogy mi is az.

szóval...ebből jön a nagyközönség kérdése...

2017. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért, de engem se érdekelnek az exek. Ha nincs közös gyerek, nem vert meg, nem lopott meg, nem erőszakolt meg, és egyébként nem tett törvénybe ütközőt, vagy olyasmit, ami számottevően kihathat a közös életetekre, akkor nem lehet olyan fontos, hogy beszélni kelljen róla.
2017. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Drágám, el kell mondanom valami fontosat. Kérlek hallgass végig." És mondod. Szerintem ennyi.
2017. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!