Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szimplán kedves akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szimplán kedves akart lenni vagy ez több volt?

Figyelt kérdés
Pár hete találkoztam egy sráccal, aki tök aranyos volt. Egyáltalán nem ismertük egymást, akkor találkoztunk először (egy rendezényen dolgoztunk) és váltottunk pár szót, de nem volt időnk "normálisan" beszélgetni. Viszont tényleg, feltűnően kedves volt velem, mosolygott és mindenből próbálta a legjobbat kihozni úgymond és tényleg mindennel kapcsolatban volt egy kedves szava. Kiderült, hogy vannak ismerősei a városomban, róluk beszélgettünk és akkor is olyasmiket mondott, hogy "biztosan te is ismered XY-t, biztos ő is bepróbálkozott már nálad", "ők is nagy csajozógépek, nem lennék a helyedben" stb. (konkrétan nem emlékszem, de ez volt a lényege). Én úgy hirtelen nem biztos, hogy a legjobban reagáltam le, de én is beszélgettem, mosolyogtam, nevettem vele stb., tehát abszolút nem voltam elutasító vagy közönyös, viszont azóta nem találkoztunk, nem beszéltünk. Szerintetek csak szimplán kedves akart lenni? Ha akarna valamit, akkor már megkeresett volna, nem?
2017. jún. 30. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak puszta kedvesség volt!Ha többet akart volna akkor màr keresett volna !
2017. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megfogtad a lényeget.

Az a "nem lennék a helyedben" az az, hogy "hmm de jó lenne jelét látni, hogy egyedül van"

2017. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként megfordult a fejemben, hogy ha keresett is, nem talált meg mert ugyan bemutatkoztunk egymásnak, de én speciel szégyen vagy nem szégyen nem emlékszem a vezetéknevére...most voltam ott először, nem ismertem senkit és kb. 20 embernek mutattak be, nem tudtam mindenkit megjegyezni. Szóval lehetséges, hogy ő sem tudta megjegyezni az enyémet. Bár mondjuk ő ismerős ebben a közegben és meg is tudná kérdezni valakitől....tehát szerintem ha nagyon akart volna, akkor meg tudott volna keresni, mindegy. Köszi a válaszokat!

2017. júl. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!