Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátnőmnek az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek az egy éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Ő 21/N, én 22/F.

Együtt lakunk, tehát így egyes dolgokat nehezebb kivitelezni, másikokat viszont könnyebb.

Ne azt mondjátok hogy amit szeret, mert ez "változó dolog" nála. Ruhát nem is tudnék, de nem is akarok neki venni..nehéz eltalálni azt ami neki tetszik, és a méreteivel sem vagyok teljesen tisztában.

Parfümje van egy rakat.

Smink kilőve mert nem szereti.

A virág, csoki és a pezsgő alap..mégis csak egy év, koccintsunk már rá.

Arra is gondoltam hogy a véglegesen kitalált ajándék mellé, az évforduló utáni hétvégén elvinném egy stand up comedy előadásra. Bejön neki az ilyesmi, és nekem is. De ezt csak pluszként.

A pénz nem akadály, mert dolgozom és nem sajnálom rá a pénzt. Nem nagyképűségből mondom.

Két és fél hetem van kábé, azaz szinte július közepén lesz a nagynap.

Köszönöm előre is!


2017. jún. 30. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Szakíts vele!


Ha már az első éves évfordulón sincs elég fantáziád, és egy év sem volt elég ahhoz, hogy jobban megismerd, mint amennyire mi ismerjük (mi mondjuk nulla szinten ismerjük), akkor nem érdemes vele maradnod.


Jellemzően egy év elegendő ahhoz, hogy valakihez annyira közel kerülj, hogy tudd, hogy mit szeretne, mi a vágya, hogy inkább élményekre, vagy kézzel fogható dolgokra vágyik, és nem vad idegeneket kell kérdezgetni, hogy mit vegyél


(annyira meg tisztelhetnéd, hogy egy GYK kérdés kiírásánál több energiát fektetsz az évfordulótokba)

2017. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csinálj vmi olyant ami emlékezteti a megismerkedésetek körülményeire, helyszínére.


Vagy vegyél méretet a gyűrűs ujjáról.

2017. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudod, van ami nem mérhető pénzzel, pl a saját magad által készített képeslap, ajándék.

Itt pont nem az a lényeg hogy vagyonokat költs, hanem hogy szívből adjad. Lehet az akár egy képeslap és kész. Ha most túlfújod az egészet, akkor mit csinálsz a többinél?

Sokszor a kevesebb több.

2017. júl. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves első!


"

(annyira meg tisztelhetnéd, hogy egy GYK kérdés kiírásánál több energiát fektetsz az évfordulótokba)"


what ? miért mit kellett volna írjak még vagy csináljak ?


A többinek meg köszi!

2017. júl. 1. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:

"what ? miért mit kellett volna írjak még vagy csináljak?"


Leülni és gondolkozni.

Hogy neked mit jelent a kapcsolat, hogy mit tudsz a párodról, hogy vajon minek örülne, hogy az alapján amennyire az elmúlt egy évben megismerted mi lenne a legjobb meglepetés neki.


Ehelyett te egy csomó vad idegentől vársz valami ajándék ötletet (pénz nem számít). Marha személyes ajándék lesz, ha itt megszavazzuk, hogy vegyél neki egy drága holmit, amire esetleg nem is vágyik, ami nem az ő stílusa (persze, erről gondolom ugyanúgy nincs fogalmad, mint arról, hogy mit szeret).


Te nem megismerted ez alatt az egy év alatt a párod, hanem kb fogalmad nincs róla, hogy kicsoda, és erre úgy tűnik mostanában is 0 energiát szánsz...



Na ezt kellett volna tenned, a wtfezős felháborodás helyett, hogy mit kellett volna tenned.

2017. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A virag, csoki, pezsgo, kozos program az miert csak alap? Mi kell meg, tuzoltozenekar tuzijatekkal? Ennyi mar boven eleg ahhoz h jol erezzetek magatokat, kozben nosztalgiaztok, kozosen megisszatok a pezsgot, egy jot hancuroztok, masnap elmentek az eloadasra, hazafele setaltok es romantikusan beszelgettek, osszebujtok es kesz. Az kozos elmeny a lenyeg, nem a kellekek. Engem ezzel az "alap" ajandekcsomaggal mar le lehetne nyugozni.
2017. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akik lepontozzák azt, hogy szerintem a kérdező 2 perc energiánál többet nem volt hajlandó ebbe az egészbe tenni (a 2 percből pont 2 volt a GYK-s kérdés kiírása), és ez jól van így, azok remélem nem fognak megsértődni, ha a párjuk eleinte még veszi a fáradtságot, hogy legalább egy GYK-s kérdést kiírjon, később egyszerűen megkapják ugyanazt a könyvet minden évben, mert már arra sem fog emlékezni, hogy tavaly is azt vette.
2017. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ötletet várok, nem kötözködést! Köszönöm.
2017. júl. 1. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, hogy belerondítok a kérdésedbe, de szerintetek mit jelent ha a férfi nem akarja megünnpelni, még aprósaggal sem az első évfordulót? A kérdező legalább itt megkérdezi és veszi a fáradtságot, hogy ötleteket gyűjtsön. ( valaki még erre sem képes)
2017. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az mégrosszabb szerintem. De van aki szerint a pokolbe kéne kerüljek, lásd a fentebbi hozzászólásokat, akik elítélnek csak mert nem tudom mit szeret a párom. Az első pedig emiatt a szakítást javasolta.
2017. júl. 2. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!