Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így nem várhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így nem várhatok semmit ettől a lánytól?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt találkoztam egy szép lánnyal tudtam hogy van neki barátja ezért nem is fűztem hozzá reményt hogy lehet valami és tényleg csak úgy mentem oda,hogy csak beszélgetek vele kicsit..De egész jól elbeszélgettünk szerintem eddig vele tudtam a legjobban dumálni,persze nem vagyok az a randi guru és nem sok lánnyal volt még dolgom azonban a beszélgetés közben kiderült hogy sok közös dolog van bennünk és végig szépen mosolygott rám csillogó szemekkel persze lehet hogy ő alapból ilyen ezt nem tudhatom..Facebookon ismerősnek is jelöltem de még nem igazolt vissza és nem szeretnék nagyon pofára esni mivel van már valakije..

2017. jún. 30. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad...szingli csajt keress. Ha valaki kedves veled, miért kell egyből azt hinni, hogy többet akar? Szerintem alap dolog, hogy az ember igyekszik mindenkivel kedves lenni.
2017. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magaddal akartad elhitetni, hogy nem fűzöl hozzá reményt, valójában viszont reménykedtél benne, hogy lehet még ebből valami. Ne akarj tőle semmit, barátja van. Ahogy már előttem is írta valaki, attól, mert kedves és mosolygós, még nem biztos, hogy akar is valamit. (Én is ilyen vagyok, az én szemem is mindig csillog, de ettől még nem akarok minden férfivel kapcsolatot kezdeményezni.)
2017. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, nem értem, hogy egyesek miért veszik dugási hajlandóságnak a beszélgetést. Eszem megáll!
2017. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lol ha neked a beszélgetés dugást jelent rögtön ott már gondok vannak...
2017. júl. 1. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!