Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálunk is vannak ilyen csajok? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk is vannak ilyen csajok? :O

Figyelt kérdés

[link]


Mármint gondolkodásban....külsőre már láttam ilyet itthon.


2017. júl. 1. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó csaj,de majdnem 750 ezer feliratkozója van, képzelem milyen elvárásai lehetnek :O
2017. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja nem úgy :D. Csak nőt így feminizmust fikázni még nem láttam. Maga a helyzet komikus.
2017. júl. 1. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak :p
2017. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan vagyunk:D Legalábbis én kevesebb olyannal találkoztam aki third wave feminista és agyatlanul nyomja a hülyeséget, triggered lesz minden második szó után, meg utálja az összes férfit, mint aki tényleg az egyenlőséget támogatja (és úgy gondolja hogy az a fejlett országokban már elég jól megvan) vagy nem igazán érdekli az egész téma. Shoeonhead meg király:D
2017. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon (meg egyáltalán Európában) szerencsére elég kevés ilyen kretén third wave ember van. Ellenben gondolkodni képes, önérzetes feminista lány és fiú jó sok szóval király.
2017. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Vannak, általában a női társaságokból kitaszítva láthatod őket, ugyan is a femináci propaganda nem csak jól terjed, és nem csak a férfiakat gyűlölik és szeretnék hogy kevesebb joguk legyen, hanem a feminácizmussal szembemenő nőket is gyűlölik, kitaszítják.
2017. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha valakinek az egész élete arról szól, hogy a fenekét a férfiak tiasztára lefetyelik, az hülye lesz megharapni a kezet, ami eteti.
2017. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon valóban kevesebb third wave feminist él, így senki sem foglalkozik velük. Főleg nem egy YouTube csatorna keretében.


Ettől függetlenül, ha nagyobb számban jelen lenne nálunk a férfigyűlölő, nőknek többletjogokat akaró banda, akkor az ellentábor is hangosabban felszólalna ellenük.


21/L

2017. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!