Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a "szint", a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a "szint", a férfiak szemében, mikor a nő már valamit letett az asztalra, de még nem karrierista? Hol van meg az egyensúly?

Figyelt kérdés
Milyen végzettség? Milyen foglalkozás? Milyen státusz, célok? Nem mintha változtatna bármin is, csak érdekel.
2017. júl. 1. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan ott, ahol még nem sztahanov... vagy is karrierista, tehát nem a munkája a legfontosabb, van ideje másra is, és nem akörül forog az élete.
2017. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsen ilyen komoly listám.


Szerintem akkor tett le valaki valamit az asztalra, ha képes teljesen egyedül megélni (tehát lakás, albérlet, és a havi költségek gond nélkül megvannak), és mellette jut neki valami ha el akar menni nyaralni, szórakozni.


30 felett szerintem kb ezt várom egy nőtől, esetleg annyit tennék még hozzá, hogy olyan munkája legyen amit szeret. Ez nem csak a pénzről szól, hanem a mindennapokról, hogy ne gyomorgörccsel menjen dolgozni, és ne úgy jöjjön haza hogy menten felvágja az ereit.

2017. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb esetben az a szint, hogy tartsa el magát, de ne keressen többet és ne legyen sikeresebb, mint a pasi, mert az már bántja a kis egójukat, és rögtön karrierista leszel.
2017. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok, mert lázadó vagyok.

Szerintem akkor válik valaki karrieristává, amikor az egész élete a munka körül forog. Egyszerűen semmi sem érdekli. Sem egy színházi előadás, koncert, összebújás, közös nyaralás, háziállat, gyerek, csak kizárólag a karrier.


21/L

2017. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem akkor karrierista valaki, ha mondjuk nem hajlandó babát vállalni amiatt, mert akkor kiesni a karrierjéből egy hosszabb időszak, és így neki nyilván a munkája a legfontosabb. Ez nekem nem szimpatikus.
2017. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

#3

Nem. A legtöbb esetben nem így van, hanem inkább úgy hogy a kisebbségi komplexussal küzdő nők így próbálnak felülkerekedni az "ellenségen", és teljesíteni a nemzeti feminialista párt követelményeit, valamint símogatni a kis egojukat, miután facebookon megtették azzal hogy kitették a "jócsaj" képeiket és elég likeot kaptak rá :D

2017. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Találkoztam nem olyan egy-két nővel, akik sikeresek a szakmájukban, élvezettel csinálják és nem terhelődnek, igazán hobbinak érzik. Ehhez nem biztos, hogy társul a karrierista forma. Sokszor az irigyelt sikerességük mellett családot látnak el, közösségi programokat szerveznek stb. A túlzott karrier már nem lehet szerencsés egy nőnél, mert nem tud kiteljesedni a családban. Viszont tudok olyat is, akinek nem lehet gyereke és ezért minden energiáját a hivatásának, munkahelyének szenteli.
2017. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Szorgalmas, becsületes a munkájában, de nem annak él. Pl én imádom az óvónéniket, tanítónéniket, pszichológusokat vagy más szociális területen dolgozókat, mert tesznek a közért. Az ilyen nők általában kedvwsek, kifinomultak, ragaszkodók. Ezt tapasztaltam. De tök mindegy, mi a munkája, csak kedvelje valamennyire, ha nem is élete álma, mert rányomhatja a kapcsolatunkra is a bélyegét, ha szar és panaszkodik.
2017. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 napja találkoztam egy elbűvölő hr-es nővel, látszott rajta, hogy imádja a szakmáját és nagyon fullos kisugárzása volt. Vállalkozást vezető nők is megleptek már talpraesettségükkel, bátorságukkal. Nekem ezek nagyon bejönnek, becsülöm őket.
2017. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A legtöbb esetben az a szint, hogy tartsa el magát, de ne keressen többet és ne legyen sikeresebb, mint a pasi, mert az már bántja a kis egójukat, és rögtön karrierista leszel."


Sajnos sok éve nem találkoztam olyan nővel, aki megközelítőleg is annyit keres, mint én.


De régebben volt ilyen. Sosem bántotta az egómat, nekem is megvolt mindenem, nem volt gond befizetni a nyaralásba, stb, de az ő fizetéséhez nem értem fel. Mégis inkább jónak találtam a helyzetet, lehetett tervezni, megvoltak az anyagi lehetőségeink, hogy megvalósítsuk, amit szeretnénk.


Engem nagyon nem zavarna, ha többet keresne, bár ehhez talán az is kell, hogy én is letettem valamit arra a bizonyos asztalra, én sem minimálbért keresek.

2017. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!