Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyen szituációban (már ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen szituációban (már ha előfordul) nem érzitek magatokat kényelmetlenül?

Figyelt kérdés
Ha együtt vagytok valakivel, de elmegy barátokkal, vagy egyedül bulizni, úgy, hogy ti otthon vagytok az este. Vagy esetleg nyári fesztiválra. Nyilván ott a tömeg, az alkohol, nem éreznétek veszélyben a kapcsolatot amiatt, hogy történhet valami talán olyan aminek nem kéne? Szoktatok ilyenen rágódni ha kerültök ilyen szituba, vagy 100%-os a bizalom?

2017. júl. 2. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátokkal el lehet menni sörözni, biliárdozni túrázni stb.

Aki ki van hegyezve az éjszakai életre azt én nem tekintem komoly partnernek.

2017. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bennem 100%-osan megbizik az elettarsam,pedig jo no vagyok. Soha nem iszom alkoholt es nagyon sokara szexeltem vele a megismerkedesunkhoz kepest. Nem is eltem sose vissza a bizalmaval.

En mindig szeretnem,ha jonne velem bulizni. Nehez nelkule mennem. :(

N

2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek bulizni, a barátom kevésbé és amúgy is jobban szeretek csak a barátnőimmel igazából.

Van, mikor ő is csak a régi gimis cimbikkel akar összeülni, addig én otthon elfoglalom magam, nézek béna videókat, pedikűrözök, stb, amire máskor nem lenne időm vagy szégyellném más előtt:D

Foglald el magadat te is és ne aggódj:)

2017. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baráti társaság, akiket ismerek, nem zavarna. Fesztivál igen. A nők 99%-a tökéletesen alkalmatlan arra, hogy bárki is megbízzon bennük.
2017. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!