Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki miert ment bele egyalkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miert ment bele egyalkalmas kalandba?

Figyelt kérdés

Ejszakas vagy nappalos :-)

Most vonatkoztassunk el attol h nem mindenkinek jon ez be.

Az erdekel h aki belement:

1. Mi volt az ok?

2. Elvezte e igazan a szexet? Jol erezted e magad kozben?

3. Rendszeresen alkalmizol vagy egyedi eset volt?

4. Hany eves volt akkor? Es no vagy ferfi?


2017. júl. 3. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nekem régóta nincs párom, jól akartam magam érezni valakivel. Az volt az ok, hogy bejött a srác már kiskorom óta és valahogy úgy alakultak a dolgok, hogy jobban megismertük egymast, majd felhívott magához. Nagyon élveztük egymás társaságát de nem is részletezném. Hát előfordult már pár emberrel, de szex azért nem meg, ismertem az illetőket, tehát nem egy bulis este után történtek.

22/l

2017. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi


Esetleg mas valasz meg ?

2017. júl. 3. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert szexhiányom volt, jó volt, élveztem, de aztán nagyon olcsónak éreztem magam, úgyhogy elhatároztam, hogy többet nem csinálom. 29 voltam akkor, nő.
2017. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szexhiányom volt a pasi rámenős így végül belementem a dologba. Nem éreztem jól magam közben, a szex is rossz volt, napokig sírtam utána úgy megviselt. Többet sose volt egyejszakásom,akkor 22eves voltam.

24N

2017. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1:

[link]

Mert szexelni akartam.


2: Igen, megmondtam mit akarok, ők is, kész


3: Amíg nem volt barátom, igen. Ismeretlenek is voltak, fél-ismerősök, néhány haver. Na nem napi szinten, de hetente-kéthetente.


4: 17-18


20L

2017. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1: Kiakartam próbálni milyen egy ilyen laza kapcsolat.

2: Annyira nem élvezhettem, mert már nem is emlékszem pontosan milyen volt.

3: Azt hiszem 3 alkalommal voltunk együtt.

4: 20 éves voltam, a srác 24.

22/L

2017. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszi lanyok :-)


De mi van a fiukkal tan csak nem szegyenlosek ?

:-)

2017. júl. 3. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is csak néztem, hogy mind lány. :D

1. Készen álltam egy párkapcsolatra. Ő pedig "elfelejtette" megemlíteni, hogy kapcsolatban van.


2.igen/igen


3.egyedi


4.3 hónappal fiatalabb, mint most :D

30/f

2017. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. Hogy kívántam. 2. állati jó volt. 3. Többször előfordult. Olyan is volt, hogy végül fix szeretőm lett az illető. 4. nő
2017. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Többször volt ilyen


1., nem vágytam kapcsolatra, de szexre igen / baráttal történt meg egy ittas éjszakán / nincs lehetőségem párkapcsolatra, de attól még szeretnék randizgatni


2, Volt, akivel nagyon jó volt, volt akivel nem sikerült túl fényesen.


3, Fiatalabb koromban, amikor sokat utaztam-buliztam, akkor gyakoribb volt, aztán lett két hosszú kapcsolatom, most pedig, hogy egy gyereket nevelek egyedül és nincs nagyon lehetőségem komolyabbra, most megint leginkább csak ilyenek jönnek össze.


4, 29 éves nő vagyok most. 21-28 éves koromig éltem a kapcsolataimban, előtte és azóta voltak/ vannak alkalmiak.

2017. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!