Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendesebb emberek, főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendesebb emberek, főleg nők, hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Csak felötlött bennem, hogy csendes lányként hogyan lehet ismerkedni. Jómagam nem vagyok jó benne, mindig mások szólítanak meg beszélgetni, aztán kínos csend. Ti hogyan, hol, mennyi idősen szereztetek párt?

2017. júl. 3. 09:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Én is csendes típus vagyok ezért az internetet választottam társkeresési lehetőségként! Szerencsére össze is jöttem egy olyan sráccal aki olyan csendes mint én! :) Viszont ha megyünk társaságba ő szeret beszélgetni a barátaival én meg csak akkor szólalok meg ha kérdeznek! Ami nem éppen jó emberi tulajdonság de ez van nehezen nyilok meg!
2017. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Kb húszéves koromig még randira sem hívott el senki, nem is csókoltam/öleltem meg senkit, annyira félénk voltam.

Aztán megtaláltam ezt az oldalt (tarskeresőn csak sokkal idősebb, fura emberek találtak meg mindig). Vicc nélkül. Félénk lánynak, ha van benne egy egészséges óvatosság éa szűrő, hogy kivel érdekea ismerkedni, ez az oldal tökéletes. Több kapcsolatom volt már innen, a jelenlegi több, mint két éve tart és együtt tervezünk :)

2017. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a válaszokat! Jó olvasni, hogy ilyesmi is működhet, most sikerült megnyugodni. Ezek szerint nekem is van esélyem. :)
2017. júl. 3. 09:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jó, most elkezdtek szállingózni kellemetlen tartalmú privát üzenetek, kérlek ne! Felesleges rámmozdulni, nem keresek kapcsolatot. Kérlek, ne udvaroljatok...
2017. júl. 3. 10:58
 5/9 anonim válasza:
Akkor ez csak egy sima kérdés volt?
2017. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elso baratom 18 evesen volt, gyerekkori barat, en voltam a kezdemenyezo, egy szulinapi bulin jottunk ossze. A masikat masfel evvel kesobb ismertem meg egy koncerten, o kezdemenyezett. Egyik helyszin sem tipikusan a csendes lanyok es fiuk terepe, de megis ott jottem ossze veluk. En ugy vagyok vele h egy bulis helyszinen sem csak egyfele ember van, az egyetemi golyataborban is megtalaltam a nyugisabb embereket. Megeri kimozdulni neha.
2017. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

lollypop93

Köszönöm, akkor tulajdonképpen bármi lehetséges.

2017. júl. 3. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
17 évesen neten.
2017. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Évekig csak láttam, figyeltem nagyon jóképűnek találtam, 2 év múlva leült mellém beszélgetni, kiderül jól kijövünk. 18
2017. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!