Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dumával tényleg lehet csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dumával tényleg lehet csajozni, vagy csak egyszerűen a nőknek annak tetszik a dumája, aki szép, közel lakik, vagy gazdag?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Második fele az igaz, első fele pedig a nők hivatalos indokolása arra, hogy miért pont vele jöttek össze
2017. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem fontos, hogy ne az ország másik felén lakjon a partnerem, mert nekem fontos a sok találkozás. Egyszerűen hülyeség lenne belemennem egy olyna kapcsolatba, amit tudom, hogy nem bírnék.


Amúgy meg ha ezt leszámítom, volt olyan pasas, aki elsőre nem volt az esetem és nem egy média alkat (alacsony, kopaszodó, köpcös, tömzsi, hasas, foghíjas, nagy orrú), nem is volt gazdag, mégis elkezdtem vonzódni hozzá, amikor megismertem, mert tényleg olyan dumája volt. De ez olyan a saját személyiségéből, csípőből jött duma volt, és nem azért nyomatta, mert csajozni akart volna, tehát nem volt erőltetett.

2017. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A dumád csak beszélgetés esetén számít. Míg meg nem szólítod, addig a külsőségek. Többnyire mire oda mész, már tudják, hogy elküldenek, elszórakoznak kicsit vagy akár járnak veled.

30/f

2017. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze, többek között a dumáddal kell elhitetni az utóbbiakat (is).
2017. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert bármilyen tízperces beszélgetés után rá lehet mondani valakire ha szép/gazdag hogy intelligens, határozott és efféléket, ha meg nem akkor meg szinte bármelyik mondatát lehet fikázni, az emberre valamilyen rossz jelzőt húzva.
2017. júl. 3. 15:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor arra miért mondanak a csajok olyasmiket, hogy gáz ha valaki első randin költ rájuk, meg a kocsijával, szakmájával dicsekszik?
2017. júl. 3. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha bejön,akkor az csak hab a tortán,hogy van dumája.Ha nem,felőlem lehet profi stand up-os is,akkor sem fog érdekelni,maximum lefáraszt.
2017. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

A nőknek annak tetszik a dumája, aki jóképű és gazdag, Kérdező.


A kövér pasas BMW-ben aranyos mackó. A kövér pasas BMW nélkül ronda hájpacni.

2017. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen amikor voltak még normális chat oldalak 2002-2008 között akkor tudtam csajozni dumával a nők kisebb részénél, akik nem azzal kezdték, hogy küldj fotót.

(és voltak közöttük egész jó nők is, nem csak molettek)

De sajnos az ilyen oldalak elkoptak, mondjuk nekem már családom van, de egy haver is mondta aki admin volt több ilyen oldalon, hogy már nem akar senki beszélgetni csak dugni...

2017. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!