Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 év után talán most újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után talán most újra működne?

Figyelt kérdés

Volt régebben egy férfi,akivel 22 év volt közöttünk. Én nagyon belezúgtam akkor, az elején ő is alarta,ra dizgunk. Aztán elszúrtam az önbizalomhiányom,egyéb hülyeségek miatt. Végül akkor barátok maradtunk,már amennyire egy 18 és 20 éves barát lehet. Felnéztem rá,ő volt a példaképem,a korkülönbség ellenére nagyon jól kijöttünk. Olyan szinten,hogy együtt buliztunk, "kávézótúrálra" jártunk, mindenben kikérhettem a tanácsát.

Aztán valahogyan egyszercsak abba maradt az egész. Barátom lett, ő sem keresett.

Azóta eltelt most már 7 év.

Mai napig nem tudtam kiverni őt a fejemből.

Pár hónapja szakítottam a mostani kapcsolatommal.

Szeretném őt újra megkeresni,felhívni,találkozni.

Azóta más lettem,mint belsőleg,mint külsőleg. Egy kicsit "jobb" verziója önmagamnak. Sokáig tartott a külső belső átalakulás,de megérte.

Érdemes lenne újra megpróbálni.

Facen nem az ismerősöm,nem tudom mi van vele.

Szerintetek lenne rá esély(ha nincs senkije)hogy most megpróbálom felkeresni és működne az,ami akkor csak barátság szintjéig jutott?

Úgy gondolom nagyon érezhető volt annak idején a kis esetlen viselkedésem miatt is a korkülönbség.

Mára már nagyon megváltoztam,egy határozott ,céltudatos nő lettem.

Mit gondoltok?

(Olvastam a napokban itt egy hasonló kérdést. Mielőtt megkérdezitek: nem,az NEM én vagyok)



2017. júl. 3. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom,hogy néhány helyen félregépeltem,siettem::D szóval :randiztunk
2017. júl. 3. 15:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Kettő vagy huszonkettő év volt köztetek?
2017. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

*18 és 40 éves.

20 év korkülönbség.

2017. júl. 3. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Én tennék egy próbát a helyedben.

Egyszer élünk!

2017. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!