Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem a lakásunkat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem a lakásunkat, nem merem elhivni a párom hozzánk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, három hónapja ismerkedünk, egy hónapja együtt vagyunk hivatalosan is. Nála vagyunk nagyon sokat. Segítek neki mindig a lakásában, főzök neki, takarítok, mosogatok.. Mindenben segítek. Ő bemutatott már a szüleinek.. Nagyon szép nagy tágas házban élnek a szülei. Én viszont nem. Szégyenlem ide hozni, nem merem. 23 éves vagyok, eddig 2 barátom hoztam ide. Egy szobában alszom az anyámmal és a 38 éves!!! bátyámmal. :( A fürdő katasztrófa.. A ház se nagy, konyha, egy szoba, fürdő és ahol alszunk. Anyám bent dohányzik. A legutolsó kapcsolatom 5 éves volt őt ide hoztam vagyis saját magától ide jött a tudom nélkül amikor nem voltam itthon. De a mostanit nem merem. Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki? Félek, hogy elveszítem ezzel. Dolgozó lány vagyok. Van saját autóm már, igyekszem valahova is jutni az életben. De így nem fog menni. Mit tegyek?
2017. júl. 3. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Mond neki az, hogy autóban laksz LOL :D Röhej, kocsid van, de anyáddal, meg a 38 éves bátyáddal alszol, 1 szoba konyha mi ? Tudod olyan ez mint mikor valaki szép ruhákba jár, kisminkeli magát, felragassza a műkörmöket, 20 ezer forintos parfümmel fúj a magát, haza meg a papírdobozba jár, ami a sárba van ledobva valahol a külterületen.
2017. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne hivd el. Mond ezt el neki, ez van. Gondolom o is megerti.
2017. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Ha szeret nem nézi. Aztán lehet azt mondja majd,hogy költözz inkább hozzá.
2017. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Első. Tökéletes hasonlítás. :) Így is érzem. Akármit teszek a háznál azt tönkre teszik. Nem értékelik, nem becsülik meg amit teszek. Erről sajnos nem én tehetek.
2017. júl. 3. 15:50
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, értelmes ember megérti, hogy a családi körülményeid tőled függetlenek, az, hogy nem telt jobbra, nagyobbra, vagy hogy anyukád bent dohányzik, az nem a te hibád. Ha valaki ezt nem képes megérti, azért nem kár.


Viszont valahol kicsit egyetértek az előttem szólókkal: Dolgozol, autóra, benzinre futja, miért nem kerestél már egy lakótársat, és bútoroztál össze vele?

2017. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
3: Én bizony ám, hogy nézném. Valaki nálam tesz vesz, takarít, sürög forog, otthon meg rohad a fürdő.
2017. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy érdemes ezen parázni. A párod remélhetőleg intelligens ember, és meg fogja érteni, hogy rajtad kívül álló okok miatt laksz ilyen hitvány körülmények között.


Mindenképp kerüld el a titkolózást és a mellébeszélést. Miért kéne? Meséld el neki az egész sztorit, meg fogja érteni. És ha emiatt nem tudtok hozzátok menni, akkor nem mentek. Na bumm.

2017. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most vagyok azon, hogy albérletet keresek. De egyedül, nem tudnék mással együtt élni aki nem a párom. Itthon is csinálom, az anyám egy lusta nő. Én főzök, takarítok itthon is munka mellett. Anyám igaz beteg de nem ágyhoz kötött.. Évek óta nem dolgozik és csodálkozott, hogy apám elhagyta.
2017. júl. 3. 15:56
 9/25 anonim ***** válasza:
Mondd ezt így el neki.Ne érje vàratlanul.Ha komoly akkor megértő lesz és nem lesz gond.Pàr latogatast kibír amúgy meg biztos többnyire ugyis nàla lesztek.
2017. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát ha emiatt elhagy, akkor annyit is ért a kapcsolat.
2017. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!