Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

[link]


Jóképű, izmos, magas, tanult, okos, pénzes, kedves stb.

Tökéletes nem?



2017. júl. 3. 16:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos, nekem az átlagosabb fiúk tetszenek.
2017. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ha a személyisége is bejön, akkor járnék vele (bár ha olyan magamutogató, mint amilyennek tűnik, akkor nem lenne hosszú életű a dolog).

Milyen választ vársz erre mégis? :D Ki nem járna egy helyes, okos pasival, ha minos tetszenénk neki?

2017. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Hetero fiú vagyok, de ez az életvitel még nekem is bejön. No de nem párkapcsolati szinten.:D
2017. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem az esetem :)
2017. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ezek mind beállított fotók, a fickó egy nagyképű majom.
2017. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem jön be mint pasi... nem járnék vele.
2017. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik annak mi nem tetszik benne?
2017. júl. 3. 16:24
 8/33 anonim ***** válasza:
43%

Jaj mennyi álszent van itt :D de ha azt írnánk, hogy nem járnánk vele, az lenne a gondotok, hogy hazudunk, ha meg elmondjuk, hogy jarnánk vele, akkor felszínes pitsának lennénk titulálva.

Kérem uraim, ki ne járna megan foxszal elméletben, vagy bármilyen számára erotikus, sikeres, csinos, házias nővel? Ne legyünk már álszentek...

2017. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de miért pózol és mutogatja magát? + az a kép az afrikai gyerekekkel a karján... hadd ne kezdjek bele, mi a baj ezzel, mert estig sem érnék a végére.
2017. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ez a kérdésmár volt, és nem.
2017. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!