Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most keresni kell a szerelmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most keresni kell a szerelmet, vagy megtalál magától amikor nem számítok rá?

Figyelt kérdés

Az ember mindig akkor találja meg a dolgokat, amikor nem keresi őket. Most akkor hogyan van ez? Igen, tudom a fiúnak kell kezdeményezni, de mégis...

17/F


2010. máj. 20. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Wááááááááá!

Megnyitom pokelabdával!!!!

Ááááááá te homi!

Pikachu, térj vissza! :'(

2010. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd a jó istent....

Szerintem akkor jön amikor kész leszel rá, hogy elfogadd.


18/l

2010. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem valamikor csak megtalál valamikor keresned kell.Ne várd a sültgalambot, próbálj ismerkedni és kezdeményezni.
2010. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem arany középút. Nem szabad görcsösen akarni, mert az meglátszik állítólag... De ha nem is teszel érte semmit, akkor aztán tényleg várhatod.

Amúgy meg annyira félénkek mostanában a fiúk... mondjuk a lányok is. x)

16/L

2010. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Engem is megtalált.

Hát kár volt... És nehogy azt hidd, hogy keresni fogom. Nincs az az isten.

Ha meg megtalál, valószínű elküldöm a búsba.

De ezt csak a pillanatnyi elmezavar mondatja velem. Majd elmúlik.

2010. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Keresni kell!


MAgától csak a filmekben talál meg.


Sajna a valóság az olyan, hogy ha megülsz a sarokban és vársz, akkor belep a por és észre se vesznek.

2010. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De mielőtt keresnéd a szerelmet, előtte legyél önmagaddal tisztában, és legyél magaddal elégedett..


Szóval érj el valamit ami egyéniséget ad neked, de ez önálló legyen, és ne a tv ből majmold vagy olyasmi amit a haverok is csinálnak.


Kell valami amitől te más leszel mint a többi 12 egytucat, akkor majd észrevesznek a csajok is nyugi!


Ilyesmikre gondolok, mint vmilyen sporteredmény, vagy zenetanulás, vagy hasonló.

2010. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

05-20 20:48


Ebben van valami, ifjabb zsenge koromban

pl megfigyeltem, hogy több csaj is a suliból úgy 13-15 éves kora között gyakorlatilag megszállottként mászik rá még a madárijesztőre is a káposztaföldön, hogy elvetesse a szüzességét valamivel..

2010. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne keresd. ne akard, ne erőltesd. csak szimplán legyél kedves, nyitott, ismerkedj, de ne tekints minden csajta potenciális barátnőjelöltként.
2010. szept. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*csajra
2010. szept. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!