Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. A leendő apuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok. A leendő apuka házas. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Leírnám a történetet. A férfi feleségének nem lehet gyereke, viszont minden álma egy baba... mikor elvette a feleségét, szerette, most viszont.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret. Tudtam, hogy házas, mégis lefeküdtem vele.. "megszakítással" védekeztünk. Azt mondta bízzak benne, bíztam. Egy pozitív teszt lett a vége.

Tudom, hogy hülye voltam, hogy megtettem, de szeretem őt... Még nem tudja, hogy gyereket várok. Ha beszélgetünk, szinte már mindig azt mondja, hogy ha hozzámennék, elválna egyből a feleségétől. De nem tudom, hogy mit hihetek el ebből.


Szerintetek hogyan tovább?

22L


2010. máj. 20. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
majd járhatsz a posta elé a családiért
2010. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Mondd meg neki mi a helyzet és ha szereted menj hozzá. Akkor családként élhettek. Boldog babavárást és könnyű szülést neked! (Egyébként szerintem direkt nem szakította meg időben az együttlétet, úgyhogy nincs félnivalód).
2010. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

remélem a felesége isígy fogja fel majd, hogy jaj dejó, örül az exférjem

istenem, mennyi ilyen olcsó lány van

2010. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
De utálom az ilyen nőket aki tönkre teszi mások kapcsolatát/ életét............fúj.......L/25
2010. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Szarul működő kapcsolatot nem lehet tönkretenni. Ha nem ő feküdt le volna a hapsival, akkor az mást keresett volna. Hiába őt hibáztatjátok, az a kapcsolat, ahol az egyik fél kilép, ott már alapból gáz van. A lánynak nem volt kivel elszámolnia.
2010. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki... és bíízzz a pasiban... sok sikert :)
2010. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem én tettem tönkre...

Második: Én is gondoltam már rá, hogy nem olyan véletlen, hogy gyereket várok :)

2010. máj. 20. 20:05
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Először is, hogy lehettél ilyen naiv 22 éves felnőtt nő létedre, hogy hagytad magad hülyére venni? megszakítással védekezni? b.ssza meg, lassan már egy 14 éves tini is tudja, hogy az nem védekezés. megbíztál a barátodban? pff..

én mit tennék? elvetetném a gyereket és a pasit kizárnám az életemből.

2010. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Na látod mondtam én. Küldj neki egy smst, hogy látni szeretnéd, aztán mutasd meg neki a pozitív tesztet és menj hozzá. Ha nem szereti a feleségét, hanem téged szeret, akkor mi a gond :) Te is várod a babát? :)
2010. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
hány éves a pali? gondolom 30 fele
2010. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!