Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetett ennyire gerincte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetett ennyire gerinctelen? Sosem fogok vele szóba állni, pedig kicsit szeretem! De ez egy mocsok! Kicsit sajnálom hogy egy hisztis libának tart aki nem akar mindig a haverjaival lenni hanem vele 2esben!

Figyelt kérdés

2napja szakitottam a barátomal 2hét után,előtte is szerelmes voltam belé és természetesen tetszett, bár ő ezt nem tudta.Féltem hogy csak kihasználna ha tudná!Na de meguntam hogy 22éves létére olyan mint egy 14éves!Mikor találkoztunk mindig a haverjaival jött, egyedül szinte nem is voltunk vagy csak 2szer esetleg!Na miután szakitotam vele, ő irkálta az sms-eket hogy ő nem akarja, ő komolyan gondolja velem stb

Megbeszéltük hogy találkozunk ma!Elmentem a helyre ő sehol sem volt vártam nem jött!Na mondom felhivom a fülke pont feléjük volt arra mentem ő meg nagyba ott áll a sarkon!Oda mentem mondom neki: Szia direkt nem jöttél el?Elkezdi azt mondtad egyedül menjek és ők meg itt vannak!Ja mondom és nem tudtál felhivni hogy ne gyere ne kelljen odáig elgyalogolnom és ott állok mint egy szobor!Megfogtam magam és eljöttem!Jól tettem!


2010. máj. 20. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
ja!
2010. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
tényleg gyerek, hagyjad
2010. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Na az ilyeneket hagyd a p*csába!:S
2010. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
úristenxD hagyjad egyébként
2010. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De olyan rossz, ez olyan megalázó volt nekem!Nagyon rosszul esik!
2010. máj. 20. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? :D Ez nem gerinctelenség, csak gyerekesség.
2010. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kapd már össze magad
2010. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj, ha érzékeltetni szeretnéd, hogy mérges vagy, akkor még nem kell minden mondatod után felkiálltó jelet tenni.
2010. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!