Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cha-szerelem, létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cha-szerelem, létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam chat-elni egy olyan oldalon, ahol a camera-t is be lehet kapcsolni. Nagyon megtetszett egy fiú, de ő sosem szokott engem nézni (mert kimutatja, hogy ki néz, ki nem), szerintek írjak neki?

Chat-elek nagyon sokat, nem bírok meglenni már nélküle. :S

Annyi helyes van fent! :D

Valaki cha-tel még rajtam kívüla docler-en?


2010. máj. 20. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
CHAT-szerelem, bocs :DDD
2010. máj. 20. 20:41
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj, mennyi hibám van :$
2010. máj. 20. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Te a livejasminra jársz? :D
2010. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
docler.hu-ra járok fel :)
2010. máj. 20. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj neki! Miért ne írhatnál?
2010. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező… amit írtál annyi derült ki, hogy megtetszet egy fiú. Az, hogy valaki meg tetszik vagy bele szeretek az 2, a szerelem azért kicsit összetettebb dolog szimpla tetszésnél.

Én soha nem voltam Chat-en, sok negatív dolgot hallottam róla, és tapasztalatot, olyan ember, aki ott őszinte ritka, mint a fehér holló. Persze ezt csak hallottam…

Írj neki bátran, ha tetszik azért jársz oda gondolom, hogy ismerkedj :P

2010. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Akkor ma, ha fent lesz, írok neki. :)

Köszi mégegyszer!!!!

2010. máj. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!