Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes kérdés, miért mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Érdekes kérdés, miért mosolyognak vissza? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Suli mellett dolgozok,szórólapot osztok autós kereszteződéseknél.Minden nap nagyon sok férfi mosolyog,van aki hosszasan néz.Vajon azért mert én is mosolygok( szórólapos szabály,de mindig mosolygok),vagy talán szimpatikusnak találnak,és ismerkednének..

Szerintetek?


2010. máj. 20. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fugáznák a pukilódat. :D

Komolyan: hány éves vagy? Amúgy szerintem csak simán, ösztönből, vagy nem is tudom. Mindenki szeret mosolyogni. :D

2010. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Többnyire én azokra mosolygok, akiket szimpatikusnak találok.


20F

2010. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
röhögnek h mekkora csicska vagy
2010. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg ösztönösen jön:)

19 éves vagyok:)


A harmadik válaszolóval nem értek egyet,de ahogy gondolja...:)

2010. máj. 20. 21:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Most arra vársz, hogy írjuk be, hogy azért mert kva jó csaj vagy, mindenkinek tetszel, vagy mit akarsz ezzel a kérdéssel? Már a kérdésből látszik mi lesz a válasz, nyilván azért mosolyognak mert nem vagy nekik szimpatikus és ronda vagy...


19L

2010. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Neeeem.Nem várok semmit sem:)

Egyszerűen csak kiváncsi vagyok,hogy a férfiak többsége ha elvesz egy szórólapot,és mosolyog,akkor miért teszi:)

Ha nem ezt szűrted volna le a kérdésemből,akkor ajánlom,hogy olvasd el mégegyszer,vagy kérdezz:)

2010. máj. 20. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
sunáznánk ;)
2010. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ösztönösen,udvariasságból vissza mosolyognak azért, mert te mosolyogsz. Fordított esetben te nem ezt csinálnád?!
2010. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:) Biztosan.
2010. máj. 20. 22:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Most próbálj meg fapofával állni a vigyorgó szórólapos előtt.
2010. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!