Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik hogy egyszerre ket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy egyszerre ket fiuba legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

2 eve vagyok egyutt a jelenlegi parommal , megkerte a kezemet tegnap egy esti vacsora alkalmaval


Kicsit sokkot kaptam mivel nem szamitottam ra , ugy voltunk vele varunk meg.Iszonyuan orulok a dolognak , de egesz este azon gondolkodtam hogy miert par masodperc utan mondtam ra neki igen , es miert nem azonnal


Ugyanis van egy olyan problemam , hogy elotte volt egy kapcsolatom ami masfel evig tartott, es mai napig gondolok az illetore ami nem tudom.hogy normalis e plane mikor megkerte a kezem rogton ő villant be


Sajnos o szakitott velem , az utolso ket hetben azt ereztem mikor vele voltam hogy mar nem olyan heves a szerelmunk mint elsonek , ezert eltuntem par napra , tudni kell iszonyuan szerelmesek voltunk mindketten, ő volt az első komoly baratom , es az egesz ugy indult hogy egy baratomtol tudtam meg hogy mennyire szerelmes belem evek ota a srac , es az a poen hogy en is az voltam bele, csak nem mertunk kezdemenyezni, aztan egy nap megcsokolt spontan egy buliban es onnastol kezdve mintha mesevilagban eltunk volna oylan tokeletes volt minden , elmondta tobbszor mennyire szeret , pedig egyaltalan nem volt romantikus megis tudott oylanokat mondani hogy mai napig szo szerint idezni tudnek tolle , elso csoktol kezdve elso nyaralunkig midnent

Miutan eltuntem par napra , remelve hogy a tavolsag jot tesz es minden a regi lesz , kozolte hogy mar nem bizi bennem es nem szerelmes mar , ezert befejeztuk . Sosem modnta a szemembe hogy szakit velem mert nem birt , utolso napunkon is megcsokolva bucsuzott el tollem , es megkert hogy jelentkezzek evente , hogy mi tortenik velem mert fontos vagyok nekk , persze azota sem jelentkeztem , iszonyuan meggyotorte az egomat hogy dobott mikor elotte minden tokeletes volt.Egyszoval iszonyuan szerettem ahogy kinett es ahogy viselkedett velem , azt hiszem most is szerelmes belé egy énem. A szakitast kovetoen sokszor megkeresett mivel egy helyen dolgoztunk , kertem hogy ugy osszanak be hogy ne keruljunk egymas melle , de annak ellene is keresett , tobbszor talalkoztunk , hotegetett de mikor elojott a tema kettonkron visszwlepett mindig , nem tudom feldolgozni miert jatszott igy velem, azon nyugtattam magam hogy eleg gyerekes tipus volt , es ugymond gyerek szerelem



Ellentetben a mostani parommal , tokeletes felnott eletet elunk ,kulon koltoztunk , van kocsi , lakas , tokeletes jelolt egy apanak , imadom ahogy ferfi melettem , midnent megcsinal , ramernem bizni az eletem , a gyerekem , nincs csepp ketsegem hogy jobb apat nem talalok nalla, csak sajnos nem mutatja ki hogy mennyire szeret , a baratainktol tudom termeszetesen hogy odavan ertem , mivel tobbszor vesztunk mar ossze , es nekik sirta ki magat , meg aki lat minket egyertelmu, kulsoleg sem az idealom, de kit erdekel , szeretem minden porcikajat ennek ellenere


Félek hogy nem latok tisztan , mineketojuket szeretem ,mindkettot mas ok miatt

De nem akarom atverni a parom es felhotlenul orulni az eljegyzesnek , ezzel atvernem a parom , mert ugy erzem ezzel ot megnyerem egy eletre de az exem elvezstem egy eletre , hiaba nem tartjuk a kapcsolatot

Nem akarom elmondani neki a ketsegeim, hisz lehet csak panikolok, de ismerve ot tuti lefujna a dolgot ha csepp ketsegem is lenne vagy korainak tartanam

Mar a szuloknek is bejelentettuk , felek nagyon , nem akarom magam sem atverni sem ot


2017. júl. 7. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Jezusom nagyon hosszura sikerult a leiras , rovidebbre akartam , de jol esett leirni minden reszletet , mintha csak vegre elmondhattam volna valakinek mit erzek
2017. júl. 7. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nem olvastam el szöveget. Ha segítség kell, írj nyugodtan.
2017. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz a régi bölcsesség ha mindkettőbe szerelmes vagy, akkor egyiket sem szereted igazán


(És most nem arról beszélek, amikor az egyiket szereted a másik meg kicsit megszédít, de azért tudod, hogy nem komoly, hanem amikor úgy érzed mindkettőt szereted)

2017. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Boldognak kene lennem , es tervezni az eskuvom.. igen ezt mondja az eszem , hogy igy lesz minden tokeletes


A szivem meg teli ketsegekkel

2017. júl. 7. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
nem élted még ki magad és még most kéne még nincs gyerek
2017. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Exel vége, majd elfelejted.

Most bepanikoltal az eljegyzés miatt, ha kicsit lehiggadsz, megnyugszol, látni fogod, mi a jó megoldás.

Első szerelem, persze mindig is különleges marad valamennyire.... ne felejtsd el, dobott téged!

Innentől nincs miről beszélni.

2017. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!