Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után "kell" a szex a párkapcsolatban? És mit kell tudnom az elsőről?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ide illik a kérdés, de a szexualitás témakörben idióta-bunkó válaszokat kapok. Itt talán jobban megértenek.


Az a helyzet, hogy kiváncsi vagyok, hogy szerintetek egy párkapcsolatban mennyi idő után alkalmas a szexuális együttlét, Oké tudom függ sokmindentől, de mondjatok konkrét időt (PL. 7 hónap stb).

És én még szűz lány vagyok, lassan betöltöm a 18at. Barátom 20 éves, Ő már nem szűz, de nincsenek szép élményei a szexről... mi már 7 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, bár nálunk is vannak viták, de megoldjuk őket.

Nem eröltet semmit, szóba sem hozza a dolgot, tudja hogy szűz vagyok stb. de azért beszélünk a dologról... nem erölteti. Pedig már 2 éve nemvolt úgy lánnyal...

És én is sokat gondolok Arra... lassan szeretném Vele...

De picit félek, mit kell még tudnom az elsőről? Mit kell csinálnom majd, fájni fog? stb.


2010. máj. 20. 22:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

szerintem ebben a korban 3-4 hónap után már elvárható. úgy értem, teljesen normális lenne, ha a fiú "erőltetné".


ami a legfontosabb, hogy fokozatosan menjetek bele a dolgokba, nehogy rögtön az igazi szexszel kezdjétek.

először legyen csak pár hétig előjáték meg ez-az.

a behatolással ráértek.

igen, lehet, hogy fájni fog, de ne erre koncentrálj.


inkább írass fel tablettát, ha eddig nem tetted, és mindketten menjetek dokihoz, hogy ha van valamilyen fertőzésetek, ki legyen kezelve.

2010. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ami fontos, hogy CSAK akkor menj bele, ha már tényleg úgy érzed, hogy te is feltétlen akarod.

Sokan ijesztgetik a nöket, hogy milyen borzasztó az elsö alkalom - ha nem vagy felkészülve testileg és lelkileg, akkor sokszor rossz, de ha már tényleg kész vagy rá, akkor csak kicsit kellemetlen.

Olyan nincs, hogy x idö után KELL, és - legalább is szerintem - sokkal jobb, ha elöször alaposan megismeritek egymást barátokként is. Mi - az azóta már férjemmel - több, mint egy évig CSAK együtt jártunk minden szex nélkül. Viszont már régóta együtt vagyunk és egyikünk sem lép félre, nem lepödünk meg a másik viselkedésém, mert ismerjük egymást. A szexuális életünk is még hosszú évek után is minden alkalommal élmény, nem megszokás.

2010. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, h mikor tegyétek meg, ti döntitek el! amikor úgy érzed, h készen állsz rá! Van, aki már 4 hónap után lefeküdt a szerelmével, és még a mai napig együtt vannak, de van, akinek több időre van szüksége, mint pl: nekem! Én 1,6 év után szántam rá magamat(az volt az első alkalmam, 05.03-án) Az első alkalomnál az lesz a dolgod, h lazulj el, ne gondolj semmi rossz dologra, amitől ideges lennél, és élvezd a pillanatot, akkor nem fog fájni!! :)

20/L

2010. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

ja, ha még suliba jársz, akkor nem érvényes a 3-4 hónap,

hiszen akkor nem sok időt tölthetnek együtt a felek ennyi idő alatt, hiszen délelőtt suli, délután tanulás.

akkor pont ideális ez a 7 hónap szerintem, most van itt az ideje.

2010. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs olyan hogy kell, akkor fekszel le vele amikor te szeretnéd, nem is gondolom azt, hogy minden kapcsolatba szexelni kéne amíg nem biztos valaki a dolgában. Az sem baj, ha úgy érzed, hogy még várni szeretnél.

Nekem nagyon úgy tűnik még petting sem volt, vagy tévedek? Amennyiben kívánod a barátod, de magára a nagy lépésre még nem vagy kész, kezdjétek el fokozatosan.:)

De semmi nem kötelező, és ha te még félsz, nem akarod ne hagyd hogy mások befolyásoljanak, várj amennyit csak szeretnél, azt hogy kell pedig felejtsd el.:)

23/L

2010. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ha azon töröd a fejed hogy mikor "kell" az már régen rossz..

amikor jólesik, és ne azon tépelődj hogy ki tudja -e várni, ha igazán szeret igen.kitudja, ha nem akkor meg nem éri meg.

2010. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, kedvesek vagytok:)

deee, volt már petting, meg engem szokott orálisan is... Ő viszont nem szereti... szóval nem csinálom neki, meg tudja aztis, hogy én undorodom tőle.

2010. máj. 20. 22:19
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
amig undorodsz a párod bármely testrészétől addig nem vagy érett a szexre.
2010. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

ha undor neked,akkro még nem vagy érett a szexre...ki kell probálni egyszer élünk ...régen én is undorotam,persze mert nem voltam érett a szexre,orálisra.ugyis elobb utobb tudod,h milyen az. :)


22/L

2010. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvashatsz kezdőknek való szexről. Az első, (vagy az első kettő) fejezetet kihagyhatod talán. [link]
2010. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!