Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz érzés! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz érzés! Mit tegyek? Úgye egy percig ne gondolkodjak a kibékülésen? Ha eddig átvert ezután sem fog változni!? Más is gondolja igy? Na szóval a folytatás lent!

Figyelt kérdés

3hónapja megismertem 1 fiút, volt msn beszélgetés, találkozás.Tudtuk mi egymástól hogy mit akarunk, legalábbis én!

Eddig neki volt sok kalandja lánnyal,mármint összejött velük, majd dobta.Elvileg azért szakított velük mert "keresi az igazit"!

Na mi összejöttünk, voltak találkozások amire persze egyedül sosem jött, mindig hozta vagy egyik vagy másik vagy mindkettő barátját.Hiába mondtam hogy ne hozza, ő csak hozta!

Szakítottam vele 18nap után!Ő írkálta az smseket hogy probáljuk meg, én nem ennyit jelentettem neki stb!Na gondoltam jó beszéljük meg, szeretem én egy kicsit vagyis ragaszkodok hozzá!Megbeszéltük találkozunk.Elmentem a találkozás helyszinére ő nem jött,elmentem volna felhívni de a fülke pont arra van amerre ő lakik, és ő ott állt vagy 5 fiúval oda mentem hozzá, és megkérdeztem direkt nem jött el?Mondta hogy igen mert nem egyedül van!Na szép kifogás!

A lényeg hogy még este beszéltünk msnen, én kicsit szivtam az agyát, aztán mondta hogy beszéljünk komolyan, és mondta hogy ő folytatni akarja stb Nem tudom mi járhat a fejébe, félek hogy megszivatna ha ismét összejönnénk, de lehet nem és komolyan gondolja!De mivan ha elég tételt akar szerezni!Mivel köztudott ő nem szereti ha a lányok szakítanak vele, ő szeret szakítani.Én persze kicsit másabb vagyok mint a voltbarátnői, én kidobtam őt, én nem pitizek neki 1 percet sem.De közben meg szeretem és folytatni szeretném vele!Meg a baj hogy leis feküdtem vele, és nem igy gondoltam hogy ez lesz, és igy adom magam oda!


2010. máj. 21. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
buta kis p1csa vagy. a f4szert neten ismerkedsz? meg persze fekudj is le vele egybol :D gratulalok ! pancser
2010. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"én nem pitizek neki 1 percet sem."

Dehogy nem! A kérdések lényeg pont ez.

A gyík haverjai telebeszélik a kisfiú fejét, hogy ő egy sztár és egy lány ne szabjon neki feltételeket!

Törd le az önbecsülését, hogy átnézel rajta és kedvedre szívatod... én ezt tenném!

2010. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs miért folytatnod vele. Csak gyűjti a skalpokat, és gondolom kibeszél a srácokkal. Lassabban kellett volna haladni, hogy megismerd mielőtt lefekszel vele. Nem érdemel meg téged. Te magadat adtad, őszinte érzelmekkel, ő pedig semmi. l lépést se tegyél érte, ne válaszolj ha keres. Hidd el, majd találsz arra érdemesebbet, aki igazán szeret, nem csak szórakozik veled.
2010. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem netről ismertem meg!!!Az más hogy msnen beszélünk!

Sajnálom, de én nem érzem magam kurv@nak mivel szerelemből tettem!És azt sem az 1 nap után!

2010. máj. 21. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a pasit nagyon gyorsan. Nem hogy családapának nem alkalmas, de még alkalmi dugó partnernek sem, mert még oda is hozná az ún. haverjait. :(
2010. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ird le nekünk konkrétumokkal, hogy te mitől lettél szerelmes belé!

Esetleg attól, hogy msnen szépeket irt neked? Netán attól hogy a szájával mondott neked 1-2 bókot amire bármelyik hülye ember képes aki b*szni akar? óóó megszakad a szivem érted ez olyan romantikus!

Tett valamit azért, hogy kiérdemeld, hogy szeresd? Elvitt téged 2esbe valahova? Elment a megbeszélt találkozóra, vagy épp a haverjaival lófrált és le se sz*rta azt a fejedet, netán még jókat is röhögtek rajtad, h mekkora bohóc vagy!

Tudod attól, hogy valaki megcsinál téged nem egyenló azzal, hogy szerelmes is beléd vagy bármit is akar tőled!

Folytatni vszinüleg azért akar mert ciki hogy te hagytad el és most ő maradt alul... ennyi

2010. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen érzelmileg éretlen gyerekkel nem érdemes foglalkozni. Felejtsd el, léteznek nála százszor normálisabb fiúk.
2010. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kiskölök ez még..hagyd a sz*rba!keress jobbat.
2010. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!