Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemes ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem érdemes ezzel a férfivel foglalkoznom?

Figyelt kérdés
nemreg kezdtem el ismerkedni egy ferfivel, akivel a legtobb dolog klappol koztunk, csak egy nagy bokkeno van, ami felett nem tudok elsiklani.. valahogy feljott elmeleti sikon a kerdes, hogy mi lenne, ha most, vagy a kozeljovoben veletlen teherbe esnek tole. szedek gyogyszert, szoval kb semmi esely nincs ra, de "mi van, ha megis...". nos, en ugy vagyok vele, hogy semmi esetre se vetetnem el, ha o nagyon nem akarna, inkabb felnevelnem egyedul, de o meg kb az abortuszt latna az egyetlen megoldasnak, mondva, hogy meg az is jobb, mint egy nem tervezett gyerek. ezek utan en nagyon erosen hajlok arra, hogy inkabb hagyjam az egeszet a 3,14csaba meg most az elejen.. ti mit tennetek?

2017. júl. 10. 18:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne agyalj rajta, ha van esze, már keresi az utódod.
2017. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%

Csináltasson vaszektomiát. Ilyen egyszerű.

De te is megcsináltathatod a művi meddővé tételt. Apró, olcsó egynapos műtét Szlovákiaban.


Probléma megoldva.

2017. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
ilyen valaszok nem kellenek, en akarok gyereket mindenkepp, meg ha nem is rogton..
2017. júl. 10. 18:12
 4/31 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen normális, hogy a kapcsolat elején bizonyos dolgokat emg kell beszélni, leszögezni, ha már eleve úgy indul, hogy hosszú távra terveztek. Ebben a gyerek is benne van, mert szexelni mindenki akar, de akkor jó lenne beszélni a védekezésről, következményekről.


Igazából te azt mondtad, felnevelnéd egyedül is, vagyis nem erőltetnéd rá a választásod. Ő viszont csakis az abortuszt tudja elfogadni, tehát nagyon is rád erőltetné a verzióját. Az meg szerintem semmilyen kapcsolatban nem fér bele.

2017. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Ha visszautazhatnék az időben, tuti megmondanám az akkori énemnek, hogy meneküljön. Nálunk ugyanez volt a szitu, azóta némileg változott a vélemènye, de még mindig az 5 éves tervben szerepel, pedig tavaly már volt 2 is Másszóval, hülyének vagyok nézve, és jót szórakozik rajtam. Együtt vagyunk már 6 éve, és mindketten 30 körüliek vagyunk. Én megszívtam, remélem, Te nem jársz ugyanígy.
2017. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%

Egy gyerek mindig két ember döntése. Oké, hogy te úgy vagy vele, ha mégis összejönne, akkor megtartanád, viszont attól függetlenül neki onnantól fogja kötelezettségei keletkeznének, ami alól nem tud kibújni, hiába mondja, hogy ő nem akarta ezt a gyereket.

Tehát nincs semmi gond azzal, ha még nem akar gyereket, akkor használjon óvszert is és akkor tuti nem lesz baba a dologból.

2017. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
nem pazarolnám egy ilyen emberre az időmet.
2017. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Ha még az elején vagytok akkor még nyugodtan kiléphettek ameddig tisztán látjátok hogy nem illetek össze, mivel egy fontos kérdésben két ellentétes álláspontot képviseltek.

Fölösleges egyedül felnevelni egy apátlan gyereket, ha el lehet kerülni és helyette egy olyan férfival vállalni aki akarja és imádja. Ezt nem értem sosem az ilyen rossz apa vagy elhagyott a férjem kérdéseknél, hiszen úgy 90%-uknál előre lehet látni a végét.

2017. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%

Ma a legtöbb fiatal nem akar gyereket. Úgy nőtt fel, hogy megkapott mindent, tehát nem tud, nem tanult meg lemondani. A gyerek pedig sok lemondással jár. Ráadásul a pasi annyi pinát kap, amennyit nem szégyell. Nem kell magát lekötnie senki mellett, így aztán nem is fog szerelembe esni. Márpedig a férfi nem alapból akarja a gyereket, hanem ATTÓL A NŐTŐL, akibe szerelmes.

Két dolgot tehetsz tehát. Vagy olyan nővé válsz, aki mellett érdemesnek érzi lehorgonyozni, vagy keresel egy olyan pasit, aki rajtad kívül nem is vesz észre más nőt.

2017. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Az én pasim is így van vele, és nem azért mert nem akar gyereket soha, hanem azért mert MOST MÉG nem akar gyereket. Volt néhány hónapja egy pár napos késés, én tudtam hogy semmi gond nincs, csak valami más miatt késik, de ő azért rendesen megijedt, és láttam rajta hogy ha mégis becsúszott volna, nem feltétlenül hajlana az abortusz felé, hiába mondja ezt két éve.

23 évesek vagyunk, mindketten most szereztük meg az alapszakos diplománkat, és megyünk tovább mesterre, ezért még 3-4 évig nem lenne a legideálisabb a helyzet, de ha nagyon muszáj lenne, meg tudnánk oldani.

És nem azért nem akar, mert tőlem nem akar, mint ahogy az utolsó vàlaszoló írta, mivel mindig mondja hogy nem is érdekli senki más rajtam kívül, és ezt látom is. Csak a józan ész keretein belül látja a dolgokat.

2017. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!