Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek ebbe a kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a kapcsolatba, ha már most ezt érzem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval,aki nagyon akarná,hogy együtt legyünk. Én pedig elbizonytalanodtam.

Úgy érzem,szellemileg nem vagyunk egy szinten. Én egyetemre járok,2 szakot csinálok párhuzamosan, önkénteskedem,nyelveket tanulok, ő pedig semmit nem csinál,csak a barátaival üti el az időt és nem is tesz a helyzet javításáért.

Szó sincs róla,hogy lenézném a nem diplomás embereket,de néha úgy érzem,hogy megvan az oka,hogy nem ment egyetemre,nem túl okos.:/

De nagyon kedves,nagyon tud szeretni.

Nem tudom mit csináljak?

Belemenjek így ebbe a kapcsolatba?

22N


2017. júl. 17. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne. Nő vagy, találsz ezer jobbat.
2017. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2017. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se, mert a végén elkényelmesedik, és a büdös életbe se fog elmenni dolgozni vagy kezdeni akármit is az életével. Ismertem pár ilyet, kik ez miatt mentek szét.
2017. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, ha már modt megfogalmazódik ez benned. Amúgy igazad van, én azt szoktam mondani, hogy szellemileg, gondolkodásmódban, intelligenciában, sőt anyagilag is kb. hasonló szinten kell lenni...már tudatosan így kerestem párt..
2017. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Csak lehúz.
2017. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Loketion ***** válasza:
22 évesen azért még ne csinálj butaságot...
2017. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi szémít szereteten kívül?
2017. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ne!
2017. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Én voltam ilyen kapcsolatban, és aki nem akar semmit kezdeni magával, azzal nem jó. Előbb-utóbb konfliktus lesz. Nálunk úgy működött, hogy kritizált, amiért próbálok előre jutni, ő meg aludt délig, aztán kettőig kávézott, majd nem értette, miért nincs közös kassza. És én vagyok a lány.
2017. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet ez komolytalan kapcsolat is, akár barátság extrákkal vagy bármi! Csak tisztázzátok az elején, hogy köztetek lehetnek komoly érzelmek, de komoly kapcsolat sosem!
2017. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!