Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/Ferfiak! Titeket szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Ferfiak! Titeket szokott erdekelni, hogy a baratnotok mit hasznal "azokon a napokon"?

Figyelt kérdés

Fura es kicsit talan undi is lesz a kerdesem, de itt olvastam egy beteg kerdest amirol eszembe jutott ez. Szoval: Titeket erdekel, hogy a felsegetek/baratnotok amikor menstrual betet vagy tampont hasznal? Tenyleg letezik olyan ember, aki szerint ha a csaj tampont hasznal akkor egy r#banc?

Gondolom nem sokat gondolkoztok ezen a kerdesen amugy, de megkoszonom elore is a normalis valaszokat.


2017. júl. 17. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... neeeem. :D Második kérdésre szintén egy határozott nem a részemről. :D
2017. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan aki szerint ribi aki tampont hasznal??? :DDdD Huha, most atgondolom a ribi eletem :(
2017. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy lany itt arra panaszkodott, hogy a baratja szerint, aki tampont hasznal az k#rva, mert elvezi ha egesznap benne van valami.

Szerintem beteges, de elgondolkoztatott, hogy vajon masnak is van ilyen gondolata?

2017. júl. 17. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Öhm.. Érdekes hozzáállás. Amúgy a tampont nem érzed, amikor benned van.
2017. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig erezni se lehet jo esetben, hogy bent van, mellesleg krvva lenne aki elvezi? Szoval szerinte pl a baratno akkor is krvva ha elvezi a szexet? Vannak bajok :D
2017. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam ilyen összefüggést, hogy tampon=ri.anc. Valakinek még is vannak ilyen gondolatai, az szerintem még nem is látott életében nőt, vagy nagy gondok vannak a fejében.
2017. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem és nem.
2017. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerek egy pasit, aki arról tartott kiselőadást, hogy a tampontól kitágul a hüvely.

Voltak egyéb tévképzetei is. Pl. hogy egy nő élvezheti a nemi erőszakot, ha a pasi "jól csinálja".

Soha nem is volt barátnője.

2017. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lol nem azért hordok tampont, mert élvezem, hogy bennem van valami. Pont hogy nem érezhető, hogy ott van, az, illetve a higiénikusabb eljárásmód miatt vagyok tamponpárti. No comment, néhányan borzasztóan sötét veremben élnek...
2017. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem pont az a téma amire nagyon rárepülnék.. de persze egy hosszabb kapcsolat alatt esélyes, hogy kiderül. Nem hiszem, hogy ribi lenne valaki attól, hogy tampont használ. Aki így gondolja elég korlátozott elméjű lehet.

27/f

2017. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!