Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet egy ilyenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet egy ilyenbe belemenni?

Figyelt kérdés

(Már feltettem ezt a kérdést, csak úgy tűnik, hogy rossz kategóriában, pedig normális válaszokra lennék kíváncsi.)


Megismertem mostanában valakit (én 21/L, ő 32/F) egy darabig online beszéltünk, aztán találkoztunk, de még csak egyszer.

Minden rendben ment, és nagyon jól megértettük egymást. Én megkérdeztem a véleményét valakiről, aki egy ismertebb személyiség és az ő munkakörében dolgozik. Ezt az embert nagyon tisztelem, és már hosszú ideje felnézek rá.


Most a férfi akivel találkoztam írt egy üzenetet, amiben azt mondta, hogy van egy barátja, ismeri az általam említett személyt, és szívesen bemutatna neki. (az illető New Yorkban lakik, én meg Angliában, de mostanában utazok NY-ba egy rövidebb időre.) De hozzátette, hogy a barátja szerint én ennek az embernek pont az esete vagyok, ezért ha találkozunk akkor nagy valószínűséggel majd többet akar tőlem.


Meg azt is mondta, hogy nem tudja, hogy én egyáltalán vonzódom-e ehhez az emberhez, de ha történne köztünk valami amikor találkozunk, az nem zavarná őt (pedig mondta, hogy szívesen lenne velem komolyabb kapcsolatban.)


Az az igazság, hogy számomra nagyon sokat jelentene, ha találkozhatnánk, de ez egy kicsit furán jött ki, vagy nem tudom. Persze lehet, hogy azért volt ilyen nyitott a hangvétel mert én is elég nyitott vagyok mindenről, meg annyira nem érdekelnek a társadalmi normák, de ennek ellenére nem tudom, hogy mit gondoljak.


(Esküszöm, hogy komoly a kérdés és a munkakör alatt nem a szexipar valamely ágát értem:D)



2017. júl. 17. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
gold digger
2017. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ugyis ott leszel new yorkban,talalkozol azzal akivel mindig is akartal,tehat vesztenivalod nincs. Egyszer elsz nem? Ha meg akar toled valamit es ot allitolag nem zavarja akkor kit erdekel. Ne hogy mar ilyen semmi dolgok miatt hagyd ki talan eleted egyik legjobb kalandjat. Pesz ami lesz,ha gaz akkor lelepsz,ennyi.

20/L

2017. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert ne mennel bele? :) Szivesen lennek a helyedben
2017. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Egy majdnem tini kislány vagy, aki 30-as nőként akar viselkedni. Hát nem áll jól. :D
2017. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok túl "paranoiás", de szerintem valami nem stimmel ezekkel az emberekkel.
2017. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!