Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő vajon többre gondol, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő vajon többre gondol, mint barátság, vagy csak én képzelem bele? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác, igazából az egyetlen fiú barátom, és az utóbbi időben tanácstalan vagyok vele kapcsolatban. Mindketten a húszas éveink elején járunk, már 5 éve ismerjük egymást, ismerjük egymás családját is (pl. a húgának én vagyok a bérmaszülője), és kicsit későn érő típusok vagyunk, egyikünknek sem volt még kapcsolata. Úgy gondolom, hogy eddig tényleg tiszta barátság volt, még gyerekként ismerkedtünk meg, habár a szó szoros értelmében már azért nem voltunk azok, de legalábbis én nem gondoltam többre. Az utóbbi pár hónapban azt vettem észre, hogy mélyebb lett a barátságunk, egyre többet találkozunk, és a barát/barátnő kérdés és problémák egyre gyakrabban jönnek szóba.

Szóval, amik a bogarat ültették a fülembe, hogy vannak ilyen megjegyzései, amelyeket nem tudok hova tenni. Már többször is elmondta, hogy sosem lehet tudni, hogy lesz-e köztünk valami, amíg valamelyikünk meg nem házasodik. Egyik este beültünk beszélgetni és iszogatni, és a környéken latin zene szólt, és én megjegyeztem, hogy majd szeretnék a leendő barátommal megtanulni táncolni, ő meg rávágta, hogy hát itt vagyok, illetve, akkor még sétálgattunk a belvárosba és mondta, hogy milyen jó randi helyszín, ahol lakunk. Legutóbb pedig azzal jött, hogy ő hogy fog barátnőt találni, a másik mondata meg az volt, hogy őt amúgy untatják a lányok, valamint bennem bízik a legjobban, meg én mindent tudok róla. Amúgy nem lenne nehéz dolga, hogy találjon valakit szerintem. Mondtam neki, hogy én nem értem, hogy miért nem untatom az ő szóhasználatával élve, és miért barátkozunk, de erre csak legyintett. Ő egyébként egy nagyon intelligens ember, nagyon tájékozott és szerteágazó az érdeklődési köre. Illetve mindig ő akar fizetni, és általában sajnos sikerül is, de én ettől zavarban vagyok, a páromtól sem várnám el, nemhogy egy baráttól, attól mert ő a fiú. De semmilyen intimitás nincs a kapcsolatunkban csak ártatlan puszi, vagyis nem próbálkozik, amiből tényleg azt gondolhatnám, hogy ő most többet szeretne.


Szóval nem tudom most hova tenni, de lehet csak én fújom fel a dolgokat, ti mit gondoltok?


2017. júl. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Te szeretnéd, hogy legyen valami? :P
2017. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, fontos ember az életemben,jól érzem vele magam és megbízunk egymásban, de azt hiszem ez nem több mint barátság nálam. Én nem érzek pillangókat, amiket másnál már éreztem, és szerintem kellene, legalábbis az elején.
2017. júl. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!