Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan 2 ève vagyunk együtt baràtommal. Egy ève csetel egy lànnyal, ràkèrdeztem, ö ki, azt mondta egy baràt. Pàrom nem Magyar és vele egy oldalon ismerkedett meg, ahol nyelveket lehet tanulni. Ezzel eddig nem volt semmi bajom... Az utóbbi idöben azonban mindig làttam pàrom telefonjàn felvillanni egy-egy fura üzenetet töle, de nem nèzegetek bele màs telefonjàba.

Ma azonban gèpen volt megnyitva az alkalmazàs,és ùgy hagyta a gèpet. Èn pedig beleolvastam...


Annyit làttam, hogy a csaj küldött neki valamilyen kèpet egy mondattal, ami a rról szólt, hogy pàr làny szereti,ha tèpik a hajukat szex közben...ezt a csaj viccesen küldte. Baràtom meg reagàlt rà,hogy Te kis huncut,meg biztos Te is ùgy szereted,és küldött mellè egy gifet egy szexelö pàrról,ahogy a sràc tèpi a csaj hajàt.


Most ezt èn reagàlom tùl? Vagy ez tènyleg nem normàlis?


Alapból poènos volt az egèsz beszèlgetès,de engem nagyon zavar hogy egy màsik lànnyal így viccelödik...


Visszatekertem a beszèlgetèsben és szinte 80%-ban perverz poènok vannak.


Volt màr valaki hasonló helyzetben?

Bànom màr,hogy beleolvastam, tuti ha megemlítem neki a dolgot,azon fog kiakadni... De azert szerintem ez nagyon gàz...mit gondoltok?


2017. júl. 17. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én pakolnám a cuccait, aztán mehetne a levesbe.
2017. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vicces, meg o akadna ki? Mehetne a francba...

Azert az mar eleg sokatmondó, hogy telszam csere is tortent...

2017. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Biztosan àtfordítanà a dolgot és azt hoznà fel hogy beleolvastam a privàt dolgaiba.


De nagyon ki vagyok akadva, normàlis ember ilyet nem csinàl....

2017. júl. 17. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz.
2017. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A srác vagy képtelen egy monogám párkapcsolatban élni vagy csak melletted nem tud hűséges maradni. Bárhogyan is van, ha te egy hűséges srácra vágysz, nem ő a te embered.


Persze ha türelmes ember vagy, akkor adhatsz neki egy esélyt, de túl nagy reményeket ne fűzz a kísérlethez. Van rá minimális esély, hogy teljesen felszámolja ezt a viszonyt érted és nem kezd egy másikba, de pénzt nem tennék rá.

2017. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen fiúval, tényleg
2017. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek Tormával :)

Ilyet kapcsolatban nem csinálunk, nem flörtölünk ilyen intenzíven és csevegünk szexről másokkal, ha kapcsolatban vagyunk...


Halkan jegyzem meg, hogy egy barátnőm is így tolta, szintén csak nyelvgyakorlás volt a cél, végül már sokkal másabb irányt vetett ez a nyelvtanulás egy idő után.. Ha érted..


Szóval jogos, hogy ez a dolog nem tetszik, nyilvánvalóan ha te regelnél be és beszélnél hajtépős szexről más pasikkal "csak barátkozunk" címszó alatt, gondolom neki sem tetszene annyira a dolog.

N

2017. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar semmit attól a lánytól, de teljesen jogos, hogy ez zavar. De több mint valószínű, hogy nem fog megváltozni attól, hogy szólsz neki.
2017. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha a beleolvasással kiderült, igazad volt, tehát elzavarod a kecibe! akkor nem mindegy, hogy mivel akar visszavágni? Arra már nem kell reagálnod, csak ha fel akarod bacatni az agyad :)
2017. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!