Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján lehet esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján lehet esélyem a legjobb nőknél is?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy valaki hangosan kiabált hogy DANI, DANI, végül már magam is hátranéztem, bár nem Dani vagyok. Pont nekem kiabálta, és futott felém, sántikálva, mert hogy a fél lába be volt fáslizva. Mikor megfordultam és rendesen látott, visszavett, és végül csak odasomfordált, és azt mondta, "Bocs, összekevertelek valakivel.". Mondtam neki, hogy rögtön rájöttem. :) De ha végiggondolom, annyira nagyon odavolt ezért a Daniért, hogy fájó lábbal is kétségbeesetten akarta beérni, és egy idegenben is őt látta. És én nagyon hasonlítok erre a Danira. Akkor ezek szerint lenne esélyem olyan lányoknál, mint ő, akik kócosan-csipásan is lazán 10/10, 10/9-es csajok. Nem?
2017. júl. 17. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én erre azért nem alapoznék.
2017. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha félreérthető volt, nem volt kócos meg csipás, de úgy is top nő lenne.
2017. júl. 17. 21:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Nemár, kombinálás az megy látom..
2017. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha van annyi dellád mint Daninak akkor igen.
2017. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Hu bammeg, te tul teszel rajtam is kombinalasban, pedig en no vagyok es abbol se egyszeru eset.
2017. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De most miért. :D Nem mindennapi eset, hogy egy ilyen top nő összekever a szerelmével. Nyilván hasonlítok a szerelmére, tehát a leendő barátnőm is hasonlíthat erre a lányra.
2017. júl. 17. 21:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Istenem!
2017. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szívesen szemügyre venném ezt a Danit, hozzám képest milyen.
2017. júl. 17. 21:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed egyáltalán, hogy a szerelme volt? Lehetett a tesója, vagy akárki más, aki elfelejtette visszaadni a kedvenc maciját.
2017. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérlek, mondd hogy 16éves vagy... lehet nem is a szerelme volt...
2017. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!