Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem ennél a fullos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem ennél a fullos csajnál? Vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van ez a fő kérdésben említett csaj, 24 éves, nagyon ott van a szeren!

Nem egy pláza cicára kell gondolni, nem sminkeli magát csak minimálisan, öltözködése sem kirívó, nem egy tipikus fészbúk suna, (3 havonta ha 1 képet ha feltölt magáról, az is valami egyszerű kép) simán csak természetesen gyönyörű!

Konkrétan a fél város hajt rá!

Mostanában egyre kedvesebb velem, régebben mikor még volt barátnőm akkor sokszor visszahallottam, hogy negatívan vélekedik rólam, ezért is furcsa a sztori.

Mindig is közömbös viszonyt tanúsítottam vele, de az elmúlt időszakban elkezdett beszélgetésekbe bonyolódni velem.

Én soha nem kezdeményezek, az utóbbi időben mindig ő keresi lehetőséget, hogy "beszólhasson" valamit, amivel pár perces beszélgetésekbe bonyolódunk, amiből én vagyok az aki kihátrál.

Nem vagyok egy matyóhímzés, nem gyúrok, a kinézetem átlagosnak mondható.

Ezért is furcsállom a szituációt.

Az előző csávója, akivel 3 évig volt együtt, egy kigyúrt szarrá tetovált dupla szekrény ajtó volt.

Ez a csaj megkaphatna bárkit, de szó szerint akármelyik alfa hímet!

Nekem bejön minden téren, a stílusa, a kisugárzása, és hát a kinézete...

Szerintetek csak megjátssza magát, és szórakozik, vagy tényleg kedvelhet?

Nem tartok az elutasítástól, szóval ha azon van a dolog kezdeményeznék nála, csak egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot.

Tudjátok van az a kategória mikor valaki "túl szép" hozzád, hogy igaz legyen.

És hát sajnos nem vagyok valami túl jó ember ismerő...


2017. júl. 17. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hátha tényleg szeretne valamit, máskülönben később bánni fogod, hogy nem tetted meg.
2017. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vesztett valami idétlen játékban, ahol az a büntetése, hogy ki kell kezdenie veled, vagy kifogtad az aranyhalat.
2017. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszabb ***** válasza:
24%
Megdugod és elhajítod. Másra kevésbé alkalmatosak az ilyen "gyönyörű" nők.
2017. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak én vagyok a lány :D A pasi aki tetszik, nem a külsejével fogott meg, simán elmennék mellette az utcán. Eddig nekem is csak kigyúrt, tipikus jóképű pasijaim voltak, de aztán jött ő és teljesen levett a lábamról. Sokszor mondja, hogy hihetetlen hogy nekem ő tetszik, ő kell, miközben bárkit megkaphatnék, de nekem tényleg csak ő kell, totál belezúgtam. Szóval szerintem ha a lány nem egy felszínes p*csa, akkor nem kizárt, hogy lát benned valamit. Kezdeményezz, de azért legyél óvatos.


23/N

2017. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem eddig csak a "túl csúnyák" voltak szemetek, fura dolog ez tényleg az ember tapasztalatlanul éppen az ellenkezőjét gondolja.
2017. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!