Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használják ki a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják ki a mostani fiatal nők a férfiakat és miért utaznak kizárólag sikeres, pénzes srácokra? (90%, ha kivétel vagy, az jó)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy gyakran a nő akkor is tovább folytatja a beszélgetést, ha már nem akar velem találkozni, mert örül, ha felpumpálom az önbizalmát, közben meg a közelében levő olyan pasikra kezd el kezdeményezően nyomulni akikkel eddig nem mert nyitni mert csúnyának, stb érezte magát.

Így gyakorlatilag csak egy eszköz vagyok a célja elérésében és ahogy elkezd találkozgatni a másikkal nekem már többet nem is válaszol, vagy nem veszi fel a telefont.


A másik helyzet is az, hogy ha kocsim van, pénzem, tanult vagyok, jó az állásom, akkor bármilyen nő tapad rám, sorra várják, hogy találkozzunk, de amikor kiderül, hogy most épp nincs kocsim és nem állok jobban az átlagnál hiába nézek ki jól, hiába vagyok aranyos, kedves, intelligens, úgy dob el mint egy kopott kínai cipőt, szintén többet nem lehet elérni, nem veszi fel a telefont, stb.


Miért lett ez az egész divat? Gusztustalan szerintem.

Így az történik, hogy a pénzes srácok minden héten más nővel kavarnak, de ha meg is csalják a párjukat azonnal találnak mást így tejjel mézzel folyó kánaánban élnek és ez a tisztátalanság tisztességtelenség még vonzza is a mai lányokat, versenyeznek egymással ezekért a férfiakért.


A normális fiúk meg el vannak taposva, nagyon nehezen érvényesülnek és nagyon sok csalódáson kell túlesniük mire valami egyáltalán összejön és általában az sem valami fényes.


Hogyan lehet ebből a bűvkörből kitörni? Mert én még eddig sehol nem találkoztam olyan lánnyal akinek ne lettek volna olyan magasak az elvárásai mint valami kis hercegnőnek annak ellenére, hogy manapság már a számomra nem tetsző nőkkel is kezdeményezek!



2017. júl. 24. 14:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az is gusztustalan hogy ha például meghívom az adott nőt egy kávéra, teára, felhívom a saját pénzemből telefonon, beszélgetünk, megismerem az életét, stb. Miután már a másik jobb kategóriájú pasi elkezdett vele foglalkozni rám már egyáltalán nem reagál, és ha erőszakosabb vagyok még ki is kéri magának, hogy ugyan én ne zaklassam, és ő nem is akart velem találkozni csak én beszéltem rá.
2017. júl. 24. 14:05
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ki ne akarna jól élni és kihasználni a lehetőségeit? Ahogy írtad, a gazdag pasik is kihasználják, hogy gazdagok. A fiatal, csinos lányok pedig azt, hogy csinosak. Miért jönnél össze csóróval, ha gazdagok között is válogathatsz, sőt eddigi tapasztalataim szerint, közöttük több az értelmes, tanult, normális, persze bunkók is vannak, de velük nem kell foglalkozni.
2017. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem "jo no" letemre sajnos sosem volt ennyi eszem... pedig mennyire okosak azok a lanyok! :-D Kar hogy nincs ehhez gyomrom, lelkiismeretem. mennyivel egyszerubb lenne az eletem.
2017. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Na pontosan erről beszélek. Csak épp az a gond, hogy a magyarok 90%-a csóró. :D meg te is az vagy. akkor minek akarsz magadnak gazdag pasit? Na mindegy....

Szóval az első hozzászóló mindent elmondott.

2017. júl. 24. 14:20
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Örök igazság, hogy csak azt lehet kihasználniaki hagyja magát.


Férfiak és nők is fiatal korukban átesnek ezen a kihasználós tűzkeresztségen és utána óvatosabbak, okosabbak már.Jóesetben.

2017. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megtehetnem hogy gazdag pasim legyen, de nincs ra szuksegem, mert a ferfi akit szeretek nem gazdag. Amugy nem is otthon elek Magyarorszagon, es mindenem megvan.
2017. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem olyan szempontbol lenne konnyebb az eletem hogy nem kene megdolgoznom azert amim van.
2017. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Férfiként mondom hogy én nőként ha jól néznék ki ugyanezt csinálnám. Ha megtehetem miért ne? Ha áll a garázsomban egy ferrari meg egy suzuki nehogy már én érezzem magam szarul ha a ferrarival akarok menni.
2017. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, hogy akik ezekkel a kényszerképzetekkel élnek, azok jártak-e már odakint, a való világban. Lehet, hogy valami elcseszett plázacica-körökben ez a módi, de én még soha életemben nem láttam ilyen nőket, vagy ilyen párokat. Az összes nő ismerősöm reflexből kivágja a pasiját, ha az hűtlen és tiszteletlen, és az összes normális pasi ismerősömnek van kapcsolata, vagy ha jelenleg épp nincs is, szokott lenni.

Bárki, akivel beszélgettem a témáról, ugyanezt mondja az ő ismerőseiről. 1-2 kósza kivétel van, őket mindenki lenézi.

Sokáig megkérdeztem ilyen kérdéseknél, hogy hol ismerkedtek ilyen nőkkel, de sose kaptam érdembeli választ... írtam ki kérdést is, az meg törölve lett...

Kamu a kérdésed, meg az összes hasonló is, csak a gyk-nak marha jók ezek, mert vitát generál = sok kattintás = sok válasz, ami nekik jó.

Számomra mondjuk inkább ez a gusztustalan....

2017. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a szuleim gazdagok, igy pont nem erdekel, a pasi milyen anyagi helyzetben van, tetsszen kulsore, legyen tajekozott, intelligens es humoros, meg meg nyilvan a sok alapveto jo tulajdonsag, nem sorolok fel mindent... Penzugyek es munka teren pedig legyen felelossegteljes es lehetoleg 140.000 ft felett keressen, ez Budapesten nem egy teljesithetetlen elvaras, 8 altalanossal keresnek ennyit emberek. Mivel nyilvan eltartani nem akarom meg nem en fogok mindent fizetni :D
2017. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!