Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen meglepetést szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen meglepetést szoktatok spontán a barátnőtöknek csinálni? Pl ilyenre gondolok (lent) hasonló tanácsokat ötleteket tippeket kérnék

Figyelt kérdés
habfürdő a hab tetejére pedig szórtam virág szirmokat és körbe raktam a kádat mécsesekkel... nagyon tetszett neki hasonló vagy egyéb ötletet ha tudtok mondjatok már kérlek!

2017. júl. 24. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vettem neki egy nagyon drága smink készletet nagyon örült neki és utána lefeküdtünk egyet etyepetyézni.
2017. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Egy barátommal találkoztam és közben, amikor sétáltunk a barátnőm lakása felé, akkor szereztünk egy szál rózsát.


Aztán a srác becsöngetett a barátnőmhöz, mondta neki, hogy "Kiss Julcsi? Jónapot! A Futó rózsa szolgálattól küldték a virágot, egy titkos hódoló néven."


Én addig vártam a sarkon túl. Átadta a virágot a haverom, aztán visszajött. Beszélgettünk még 20 percet, és aztán elköszöntünk, és bementem a barátnőmhöz. :)


Tudta, hogy én küldtem. A barátomat meg később megismerte, amikor találkozott vele az én társaságomban is.

2017. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Semmit...nem szoktam ilyen nyál lenni...szerencsére nem is igényli.


Ellenben a jó szexet annál inkább!

2017. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Virágot, gyümölcsöt szokott hozni, amikor elbúcsúzunk, nálam eldug valami szerelmes üzenetet és később ír, hogy nézzem meg, ahol elrejtette, kikészíti a vacait gyertya mellé, mire hazaérek :)

Aminek még nagyon örülnék, ha egyszer a párom főzne, vagy sütne nekem valamit, de ebben sajnos nem jeleskedik.

23/N

2017. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is vannak ilyen apróbb meglepik a barátomtól. Gyertyás vacsora (a legjobb, hogy ő főz ilyenkor), mondja, hogy elvisz valahova és tényleg nem tudom hova megyünk, névnapomon virágcsokorral várt a munkahelyemen (kb 500-an látták, hogy vár rám a hatalmas csokorral).

Ami viszont a legjobb volt, hogy a születésnapi bulimra meghívta a kedvenc komolyzenei zenészemet, hogy játsszon pár darabot nekem és a családomnak. Amikor megláttam, nem is hittem a szememnek, a mi kertünkben :)

Te ismered, de szerintem mindennek örülni fog, ha ez is bejött neki. Jobb, ha nem sablonos dolgokat választasz, olyat ami neki tetszik!


22/N

2017. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én már főztem neki meg sütöttem is :D maffint meg mindenféle sütit :D
2017. júl. 24. 16:41
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket ha tudtok még vmi jót írhatjátok :D
2017. júl. 24. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem csináltam soha ilyesmit, nyálasnak értem az ezer gyertyás, habfürdőd, virágszirmokból szívecskét kirakós dolgokat, nekem ez már túl sok


Az egyszerű meglepetéseket, figyelmességemet szeretem, és szerencsére az eddigi párjaim is inkább ezt kedvelték.


főzni valamit, és mellé egy üveg bor, máskor egy pár szelet sütemény, legközelebb egy szál virág, esetleg két színház jegy vagy koncert belépő... ennyi elég, a kevesebb néha több.

2017. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

#3-as miért kellett lepontozni?


Nő létemre én sem bírom a romantikát... nem szeretem a vágott virágot.


Nem valami kis kedvenc vagyok, akivel bájologni kell...


Egy jó szex, egy kis összebújás... sokkal többet ér, az ilyen átlátszó marhaságoknál.

2017. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

"Aminek még nagyon örülnék, ha egyszer a párom főzne, vagy sütne nekem valamit, de ebben sajnos nem jeleskedik."


Mond meg neki, hogy örülnél ennek, és ne szóld le, ha az elején leszúrja.


Még nagyon sok éve az akkori párom vizsgákra készült, és nem volt ideje főzni, és megjegyezte, hogy milyen jó lenne, ha most én tudnék valami finomat. Másnapra vettem alapanyagokat és főztem neki valamit. Elsőre zseniális lett, így nagyon belelkesedtem, igaz, a vizsgaidőszak végéig 2 fazekat tettem tönkre, és néha annak ellenére pizzát ettünk, hogy én főztem is 😀


Azóta minden párom nagyon értékelte, ha csináltam nekik valamit, bár nem főzök minden nap, de egy biztos, nem csak a férfiakat lehet levenni a lábukról egy jó vacsorával, a nők is értékelik, szerintem még jobban is, mint a virágszirmos fürdőt 😀

2017. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!