Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg csak barátok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg csak barátok vagyunk, de ő néha nem egészen egyértelmű. Vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés

Szóval, már 10-12 éves korunk óta ismerjük egymást ő most 24 én 26 vagyok.

Jelenleg egyikőnknek sincs kapcsolata, sok időt töltünk együtt, de már többször megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk, és ehhez is tartjuk magunkat.

Nem tagadom, néha én is meglátom benne a nőt, de azokban a pillanatokban igyekszem nem úgy reagálni, nem flörtölni vele stb.

Viszont mióta nekem vége lett a kapcsolatomnak, mintha kicsit máshogy viszonyulna hozzám, nem mondom, hogy nyomul, de sokkal érzelgősebb velem, és előbb megsértődik olyan dolgokon ami eddig csak vicc volt. Egyre sűrűbben ér hozzám, csak finoman, ami persze nekem is jó, de mondom próbálok nem pasiként reagálni erre. Mert tudom ha lefektetném akkor idővel megszűnnénk egymásnak mint barátok. És ezt nem szeretném.

Hiába tisztáztuk le már többször is, hogy csak barátok vagyunk, tényleg egyre több ilyen jelet látok, amiből arra következtetek, hogy neki ez már több mint barátság.

Általában mondja, hogy most jól nézek ki, jó illatom van, megfogja az ingem, megigazítja az ujját (hiába álla amúgy jól) leveszi a napszemüvegem, provokálja, hogy én is hozzáérjek, és tényleg érzékenyebb, ha úgy viccelek vele.. Mit gondoltok?



2017. júl. 24. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha megszűntök barátok lenni? Lehettek boldog párkapcsolatban is, vagy akár házasságban. Erre nem gondoltál?
2017. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátnak tökéletes, de nem tudnék vele együtt élni!
2017. júl. 24. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2017. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hát nem. Mit vársz tőlünk? Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne csinálj vele semmit...
2017. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te érted félre. Az ő részéről ez már több mint barátság. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor tarts egy kis távolságot, de a legjobb az lenne, ha nyíltan beszélnétek erről az egészről. Semmiképp se játsz az érzéseivel mèg ha éppen jól is esik egy-egy érintése, a lényeg, hogy te né biztasd.
2017. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!