Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagytátok már ott ti azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytátok már ott ti azért a szeretőtöket (jelen esetben te vagy az egyedülálló fél) mert megundorodtatok tőle?

Figyelt kérdés

Szóval lehet ez akár nő akár férfi.


Nektek nincs senkitek, és a másiknak a szeretője vagytok ergo.

És ezaz ember minden évben mosolygósan ünnepli a házassági évfordulóját vidám család mosolygás, happy és másnap lefekszik veled.

Aztán minden vasárnap meg mindenféle istentiszteletre eljár ott is azt mutatja, hogy ő mekkora szent és mindenhol azt mutatja, hogy ő mennyire szereti a férjét és boldog vele.


Aztán másnap megint félrekúr veled.


eleinte nem foglalkoztam ezzel mert élveztem amikor együtt vagyunk csak kezdett idővel dühíteni. És megundorodtam tőle.


2017. júl. 24. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért jó az, hogy ketten dugtok egy nőt?
2017. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen,hagytam már ott ezért. Ő volt a családos ember, én meg az egyedülálló lány. Nem bántam meg,hogy lezártam ezt :)
2017. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kezdetektől így van. Eleinte nem zavart....akkor most miért?Ha valaki szeretői státuszba lép annak ez a sorsa.

Ha a külvilág felé nem mutatná az ártatlanabb arcát az a nőszemély, akkor is ugyanez a helyzet. Ennek tudatában mentél bele ebbe az egészbe, nem?


Másabb lenne ha hitegetett volna, ha azt mondta volna,hogy otthon nincs minden rendben, idővel rendezi a helyzetet és felvállal. Akkor se tiszta sor, de mégis valamivel másabb. De gondolom sosem hitegetett.

2017. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De hitegetett elég sokat, folyamatosan. sokszor felhozta, hogy ő odaköltözik hozzám, és új életet fog kezdeni mert velem akar élni, amúgy egyedül élek kisebb családi házban.

Ráadásul a válással sem lett volna sok probléma, a házasság előtt mindenki aláírta mit vitt bele, vagyonnyilatkozatot aláírták, 1 gyerek van csak aki már rég elköltözött és dolgozik.


Igen persze én mentem bele, csak idővel valahogy mégis megundorodtam tőle, meg a sok hitegető szövegtől.

2017. júl. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!