Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Öszinte pasi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Öszinte pasi vagy csajozós szövegü jön be nállatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Egyik se 😃
2017. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Őszinte. Elegem van a játszmázásokból.

21L

2017. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Őszinte az nem jön be nekik. Ezt én is tapasztaltam, meg ismerőseim is, olyanok is, akik olyan tipikus "jó pasi" kinézetűek.


Éppen arról beszélgettünk pár hete, hogy már nem működik a kedvesség, és az őszinteség a csajozásnál. Szinte minden nőnek az kell, hogy külföldi nevű fúdemenő cégnél vagy mánáger, és 2 másodperces köridőid vannak a hungaroringen a fullextrás 1000-es sportmotoroddal, és a merci/bmw/bentley (vagy ilyesmivel), és ez után 12 órán keresztül elégíted ki a sikítva összeroskadó modelleket mert akkora casanova vagy. :D

2017. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen környezetben ismerem meg, hogyan néz ki és mi a pontos szöveg? Egy szia cica van gazdád soha a büdös életbe nem jönne, be de ha van valami kreatív szöveg és nem épp pl a munkatársiam körében vagy a nagyszüleim előtt mondja el, lehet bejönne. Mondjuk egy ilyen szöveg sem érne semmit legyne bármilyen kreatív ha egyébként külsőre nem vonz amásik.
2017. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hiába jön mézédes szöveggel, ha a szemei, a tettei elárulják...
2017. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5

Legalább is ezt hiszed, és be is magyarázod magadnak.

2017. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gondolod te...


De még egyszer sem lettem sem átejtve, sem megcsalva...


Attól, hogy te hiszékeny és hülye vagy...nem biztos, hogy mindenki az!


Kitartást!


;)

2017. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bár nem nekem szólt, szerintem nem kellene személyeskedésbe kezdeni. Hamár a felnőtt kategóriában vagyunk, nem próbáltok meg most az egyszer tisztelettel beszélni a másikkal?


Ma úgy tűnik mindenkinek nagyon melege van és alap, hogy úgy beszélnek egymással, mintha a kutya seggéből húzták volna elő a másikat. Bár ebben a kategóriában ez úgy látszik általános, de ma még nem ittam elég kávét, szóval kényszert érzek, hogy felhívjam erre a figyelmet. (bocsi az offért)

2017. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8


Ebben teljesen igazad van!


De, már nem tudtam ellenállni annak, hogy lealacsonyodjak erre a szinte, mert a héten ez már a sokadik bicskanyitogató reagálás volt egy-egy válaszra...


(Lehet érdemes lenne kiiktatni azt az oldalt, manapság, már... egyre kevesebb értelme van. Csak a fröcsögés megy, meg a trollkodás.)

2017. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#7

Nem gondolom, tudom, ismerem a magadfajtát.

Persze hogy nem lettél átejtve, és megcsalva, mert valószínűleg egy hozzád hasonló embertől már előtte elmenekült mindenki. Na olvass még egy kis ezobiowellnesst :)

2017. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!