Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Öszinte pasi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Öszinte pasi vagy csajozós szövegü jön be nállatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 12:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
jav: lemaradt a másik levehőtéség: vagy esetleg te csaltál meg és ejtettél át mindenkit?
2017. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gondolom azért fröcsögsz, mert nincs senkid.


Nem, nem csaltam meg soha egyik páromat sem. Az utóbbival meg 10 éve élek párkapcsolatban.


De megértelek, rossz lehet egyedül...

2017. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Én nem fröcsögtem, azt meghagyom a profiknak, neked :)

Igen, nincs senkim, a híd alatt élek, meg migráncs is vagyok, aki rákos, és mindenki mutogat rám az utcán.


Irigylem az olyan tökéletes embereket mint te, ezért is vagyok frusztrált :DD

2017. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


Akkor most mit csinálsz? Ha nem fröcsögsz?


Senki nem mondta, hogy tökéletes lennék, de nem is akarnék az lenni, nem is tudnék...


De látom, veled értelmesen beszélni nem lehet...


Kellemes délutánt neked!

2017. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Most éppen válaszolok egy frusztrált nő fröcsögéseire, meg kicsit gúnyolódom is rajta.


De azért jópár ember elbeszélget velem értelmesen, bár tény hogy nem ezobiovelnesz marhaságokról :)

2017. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Őszinte
2017. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!