Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar találkozni? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni? Én is akarok töle valamit meg ö is akkor miért nem? 24/f

Figyelt kérdés

régebben ismertem meg egy koncerten.azóta párszor még találkoztunk itt ott meg neten beszélgetünk.

Mindig mindja olyan férfit gondolt mindig maga mellé mint én, szeretne ezt azt tölem párkalcsolatot is...


Mostanána én is elgondolkoztam en is akarnék vamit.

Mondom neki találkozzunk jöjjön de mindig van valami kifogása..


miért?


2017. júl. 30. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert csak az kellett neki, hogy tudja hogy te is akarsz tőle valamit, tehát tetszik. (ego tuning)
2017. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ő nem akar tőled semmit. Ne hagyd magad szívatni, keress mást!
2017. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mégsem aklar tőled semmit.
2017. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs hapsija ?

31/f

2017. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nincs

2017. júl. 30. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem akart semmit tőled, csak behülyített, és most ettől kva jól érzi magát, hogy tudja, odavan érte egy férfi. Ótvar legalja szokás.
2017. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy, vagy két lehetőséget (mondjuk jelölje meg ő az alkalmas időpontot egy héten belül), aztán ha összejön-összejön, ha nem... akkor hagyd a fenébe, mert csak szívat.
2017. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!