Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj aki oda volt értem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj aki oda volt értem és összejött mással, már azt tette ki a Facebookra hogy miért kellene neki küzdenie, hogy bizonyítsa hogy szereti a párját, meg jogtalanul féltékeny kedik. Valószínűleg engem akar a csaj és így akar szakítani vele?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez már igen beteges gondolatmenet.
2017. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Ezt csak és kizárólag azért írta ki, hogy a te egódat fényezze.
2017. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valószínűleg csak azt akarja, hogy a pasija figyeljen rá és kérjen bocsánatot, meg mindenki aláírja ő milyen tökéletes. Ha téged akarna veled lenne. Aki a facebookon éli a magánéletét, attól semmi jót ne várj.
2017. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mivan??
2017. júl. 30. 18:43
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem értitek, értem volt oda a csaj csak én nem udvaroltam neki, és elkerültünk egymás mellől ő pedig 1 héttel rá összejött mással akit szerintem nem is szeret
2017. júl. 30. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tini kategóriába akartad ezt írni?
2017. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

óvoda kategória mikor a csajok ilyen napi aranyköpéseket és semmit mondó idézeteket posztolgatnak az idővonalukra.

bölcsnek és érettnek akarnak tűnni, holott a 90%-uk azt se tudja mit posztolt ki, csak jól hangzik és lehet vele lájkot vadászni.

2017. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kombinálj, mert piszkosul félremégy.

Az ilyen agymenésekből szoktak a legnagyobb beégések/csalódások/bunyók összejönni.


HA TÉGED AKAR, MAJD SZÓL. NEKED. KONKRÉTAN.

2017. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jobb ha messziről elkerülöd az ilyen nőket...
2017. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már megint Te? Anyám... nem kellesz neki. Talált mást helyetted. Ő kell neki, miatta írta ki, NEM miattad ezt elhineted nekem. Volt nem egy olyan srác aki nagyon tetszett egy ideig, aztán flegma volt velem, teljesen kiábrándúltam és onnantól kezdve nem mozgatott a téma. LESZARTAM. A csaj is így van Veled.
2017. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!