Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem, én pedig nem reagáltam túl jól, annak ellenére, hogy vele képzelem el az életem. Volt már előző kapcsolatból rossz tapasztalatom, így ez a bizonytalanság sajnos sokszor rámjön. De igent mondtam neki és így is érzek, csak akkor megijedtem a nagyon váratlan kérdéstől. Sokat készült rá és látom rajta, hogy rosszul esett neki, hogy nem volt kitörő az örömöm. Olyan csalódottnak néz ki, pedig megbeszéltük és elmondtam, hogy mindent szuperül megszervezett. Szeretnék neki valami kiengesztelő meglepetést szervezni. Arra gondoltam, hogy ezen a hétvégén lepném meg, de nem tudom mivel kellene. Elutazni valószínűleg nem tudunk, így ilyesmi kilőve. Az itthoni főzőcske és meglepi vacsi szintén, mert egyébként is minden nap főzők vacsira. Van esetleg valami tippetek? Lehet tárgy is, lehet program is, vagy bármi más.

2017. aug. 1. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt, nem tudod egy ajándékkal semmisé tenni.


Ez örök életére benne marad, mint egy tüske.

2017. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az, amit nem szeretnék. Ezért szeretném neki újra elmondani, hogy milyen sokat jelent nekem. A lelkiismeretem furdalja rendesen, de visszacsinálni már nem lehet semmit. Viszont úgy gondolom, hogy próbálkoznom kell, éreztetni vele azt, ami igazán fontos.
2017. aug. 1. 13:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Magyarazd el neki vagy jatszad el neki hogy mennyire orulsz
2017. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sehogy,mert az már nagyon erőltetett lenne,nem hiszem hogy most díjazna programot ez miatt.Magadon gondolkozz el,mert nem állsz erre készen.
2017. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Marmint szimulald allj ele es mint egy szinész éld bele magad:)
2017. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mutasd ki neki, hogy nagyon szereted. Főzd a kedvenc ételét vacsira, utána masszírozd meg, vegyél szexi fehérneműt, a többi rajtatok múlik...
2017. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem teljesen értitek a helyzetet. Nem szimulálok! :) Örülök annak, hogy a menyasszonya vagyok és nagyon szeretem őt. Csak nagyobb volt az ijedségem, mint az örömöm. Nem kell vagy kellett megjátszanom semmit.
2017. aug. 1. 13:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt mondtad neki, hogy korábban volt rossz tapasztalatod?
2017. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tud róla, ezért még inkább motivált volt abban, hogy mindent jól megszervezzen, és nagy legyen a meglepetés amikor megkér.
2017. aug. 1. 13:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Marmint szimulald az esemeny ujra lejatszva felul irva jatsz el ahogy mondja eltorzitva a, hangod és utana meg orulj neki szerintem jo lenne:)
2017. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!