Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hagynátok, hogy egy ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok, hogy egy ismerkedés meghíúsuljon azért mert nem érzitek magatokat elég jónak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, személyesen még nem találkoztunk. Fogunk találkozni a hétvégén, viszont félek tőle, mert úgy látom, hogy ő helyesebb nálam pasiba mint én nőbe. Állítólag képekről tetszem neki, meg megakar ismerni, de félek a csalódásoktol, mert sok jutott belőlle az utóbbi időbe. Tudom, hogy ez csak egy találka meg minden, de most, hogy rég volt barátom olyan könnyen érzelmessé válok. Mit tegyek? Hogyan győzem le a félelmeimet? Azt se tudom, hogy jogos e amit érzek, hogy nőbe rondább vagyok.
2017. aug. 1. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hagynám. a régi közhellyel tudok jönni, hogy nem a vereség a szégyen, hanem az, ha nem is próbálkozol. ebben minden benne van.
2017. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne talalkozz vele, mert o is eszre fogja venni h te rondanak tartod magad.
2017. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hagynám, de nem lennék büszke magamra érte.
2017. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minek megegy csalodas? Ha nem erzed magad eleg jonak ugyis rossz vege lesz.


Egyebkent meg nincs egyseges merceje a szepsegnek. Biztos hogy sokan alomnonek tartanak masok meg nem.

2017. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám bár én férfi vagyok, de nekem is voltak már hasonló gondolataim.
2017. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt a sok negatív embert....azt mondta, kép alapján tetszel neki,akkor meg? Én találkoznék vele, és tudod, miért? Mert az is lehet, hogy élőben is tetszeni fogok neki, vagy esetleg nekem nem fog ő tetszeni. Mert bizony ilyen is előfordult már. Csak azért mert valaki jól néz ki, még nem biztos hogy vonzódni tudok hozzá. Szóval itt nem csak arról van szó, hogy jaj, mit gondol Ő....és mit gondolsz te? Hm? Menj el, légy felszabadult, érezd jól magad, és ha utána azt mondja, hogy nem érezte a kémiát, akkor legalább nem fog később gyötörni hogy de mi lett volna ha mégis találkoztál volna vele....ha meg élőben is minden stimmel, hajrá! Ne értékeld le magad, mert akkor hiába jöttök össze, a kapcsolat rámehet.
2017. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenki aki hasonló helyzetben volt vagy van, üzenem, hogy soha ne becsülje magát le és adjon esélyt a kapcsolatoknak.

Egy fantasztikus nap volt vele és ez kölcsönös volt.

2017. aug. 5. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már hiába üzensz, mert már elkeltem, nincs már lehetőségem soha többet.
2017. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök a sikerednek! Hajrá! :-)
2017. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!