Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezen a ponton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezen a ponton felejtsem el?

Figyelt kérdés

Baromira tetszik egy férfi, és úgy vártam a ma estét, végre össze leszünk zárva egy lakásba, kis összejövetel, kaja, pia, társasjáték, sok beszélgetés, zene, ilyesmi. Nagyon vártam, imádom ezeket a kis összejöveteleket, bár a kis jelző manapság már nem illik rá. :D Szaporodunk, mint az arabok. De a ma estit meg aztán különösen vártam, iszonyatosan tetszik mostanában egy srác, akivel így együtt tölthettem időt, esélyes volt meghódítani esetleg. Be voltam sózva egész nap, baromira felkészültem, ruha, haj, vittem kaját, piát (mármint üdítőt, nem alkoholt, csak piának nevezem a folyadékot).

Erre mit kell néznem egész este? Hát hogy más érdekli! Az egyik lány, aki ezzel a bővüléssel került oda amúgy, hogy az én ismerősömnek, aki a lakásban lakik, a tesója is ide hívja a baráti körét, viszonzottan felfigyelt a férfire, aki úgy tetszik. Igazából gondoltam hogy tetszik neki, de nem nyomult meg semmi eleinte, max talán annyit, hogy mellé ült le a nagy asztalnál. De aki tetszik, annak alighanem bejött, azt olvastam ki a szeméből. Meg próbált vele beszélgetni, néha kicsit incselkedőre vette a figurát, de akkor már a csaj is flörtölt, ami nála azt jelentette kb., hogy piszkálta, húzta. Szóval ez az egész azért rosszul esett ugye.

De hát igazából nem járunk együtt, arra figyel fel akire akar, meg most csak azért mert bejött neki valaki, gondoltam, még nem kell feladni a reményt, hogy meghódítom. Csak valahogy oda kéne tennem magam. De igazából mi is dumáltunk, nevettünk is, és bár nem voltunk olyan "pajkosak", mint azzal a lánnyal, de azért jól elbeszélgettünk, meg részemről mindenesetre nagyon volt kémia a közelében. De az a baj, ezt kb. úgy kell elképzelni, ha velem ez 1 egységnyi flörtnek számít fél óránként, akkor a másik lánnyal legalább 5 egységnyi flört volt ugyanennyi időtartam alatt. Jó, ez a matematikai megközelítés nagyon hülyén hangzik, lehet nem is értitek, de kifejezi, mennyi jutott nekem a figyelméből amellett a lány mellett.

Na mindegy, aztán egyszer csak erre váltott a zene: https://www.youtube.com/watch?v=bqibUJ-0qBk Ez amúgy egy tök jó szám, fenn van a telómon is. De a lényeg, mint látjátok a videóban a dalszöveget, ha tudtok angolul, érthetitek, hogy ennek a szövege a színtiszta flört maga. Arról szól, mennyire bejön neki a srác, meg erős szexuális vonzódása van felé, kicsit pimasz is a megfogalmazás, pl. "ha oda rakod a kezed ahol már nem látom, akkor te uralsz" (segg, nuna), vagy "elestem és az öledben landoltam, nem akarok bunkó lenni, de jól nézek ki rajtad" (lovaglópóz). Na mindegy, túltárgyaltam, a lényeg tehát. Mikor ez a szám jött, felpattant a csaj, odament ahol volt egy kis hely, és elkezdett rá táncolni, egy ilyen fura lábastáncot. De amúgy jól nézett ki, nem az a striptease stílus ugye, de attól még szexi. Menő volt, ügyes volt. Mindenki megtapsolta, még én is. De én bizti-biztos vagyok benne, direkt azért mutatta be, hogy imponáljon a srácnak, aki úgy tetszik. Mondjuk logikus, én így tudnék, én is csináltam volna lehet. De aztán leült, hallottam, azt kérdi a sráctól, ismeri ezt a számot? Mondja, nem. Mondja a lány, Zara Larsson énekli, ismeri? Mondja igen, a Lush Life-ot tőle. Erre a csaj elővette a telefonját, piszkálta, aztán a srác orra elé tolta. Kérdi, mi ez? Mondja a lány: a dalszöveg. Na, mikor ezt kihallgattam, már nagyon rossz érzésem lett, mert én már tudtam pontosan, mi a dalszövege, színtiszta flört. Elkezdte olvasni a srác, és valamit mondott neki a csaj, arra már nem emlékszem szó szerint, de a mögöttes jelentéséből kiderült, hogy azért erre a dalra táncolt, mer a srác miatt ilyen a hangulata úgymond. Szóval úgy érez mint a dalban, na.

A srác mosolygott, és akkor egy olyan pillantást váltottak, mikor végigolvasta, hogy nem tom. Ott kb. eldőlt, hogy ők randizni fognak innentől. És aztán hallottam is, hogy nem sokkal később emailcímet váltottak (mondjuk nem tudom miért nem könnyebb facen bejelölni egymást). Az már biztos jele, dumálni fognak, aztán majd a srác elhívja randizni.

Nos hát emígyen jártam. Nem tudom, most akkor igazából ideje visszavonulót fújnom? Mert szerintem logikus lenne, mármint ha lenne nálam esélyem, már kiderült volna. Ezzel a lánnyal pár óra alatt kiderült, velem meg több tali óta nem.


2017. aug. 1. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
"üdítő". peersze.
2017. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo hosszan leirtad, hogy "ez a hajo mar elment" :"D.
2017. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1# Nem mondtam hogy nem volt alkohol a háznál, csak, hogy én nem azt vittem. Nem vagyok iszákos.
2017. aug. 1. 23:16
 4/12 A kérdező kommentje:
2# De bizti-biztos hogy elment? Nagyon tetszik. Nem akarom azt hogy ha lenne valahogy valamennyi esélyem, azt elszalasszam.
2017. aug. 1. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár úgy néz ki, de azért nem biztos, hogy tényleg összejönnek. A következő bulin kiderül.
2017. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, valószínűleg ez ennyi volt, de...


Attól, hogy randiznak, még nem biztos, hogy lesz valami is belőle.

Attól, hogy az a csaj esetleg könnyen odaadja neki magát, még nem biztos, hogy ez a srácnak bejön. Lehet, hogy párszor megkettyinti, de ennyi.


Ha nagyon akarod őt, akkor egyetlen egyet tudsz csinálni.

Írtad, hogy azért ti is beszélgettetek.

Írj rá, hogy szívesen folytatnád a beszélgetést (nevezd meg a témát), eszedbe jutott még valami, szívesen meghallgatnád a véleményét, bla-bla (nem tudom miről beszéltetek).

Ha válaszol, akkor az egy jó jel.

Nem mindig a könnyen kapható csajok kellenek a pasiknak, ezt jegyezd meg (én is ilyen vagyok).


De készülj fel a legrosszabbra, komoly esély van rá, hogy ez a hajó már elment.


34F

2017. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát bocsi biztos nem erre a válaszra számítottál de szerintem most el kellene felejtened őt egyelőre
2017. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
kedves kérdező, komoly gondok lehetnek nálad, ha szerinted attól iszákos valaki, hogy alkoholt fogyaszt egy buliban. amúgy igen, ez a hajó már elment, igazából nem is értem, hogy mi alapján gondoltad ellenkezőleg. a srác maximum a nevedet tudja, ennyi.
2017. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Jajj szerintem, nem úszott el a hajó max egy rövud időre. Nem randizni fognak, hanem.kettyinteni, úgy ahogy előttem is írták. Ezekből a flörtölhetős segg rázos dolgokból semmi komoly nem sül ki. Egy időre ne beszélj a sráccal, mert ha nagyon közéjük állsz akkot abból rossz sűlhet ki a javadra. De nekem elhihetes csajszi, ezzel a csajjal nem lesz hosszútávú a dolog. Rövid távon ő van előnybe, hosszútávon meg te, ha van szimpátia a részéről is. Ez a csaj most azért lett ilyen kapos mert ribis kisugárzás azt ennyi.
2017. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Mintha egy beporgott tini irta volna ki a kerdest.

Ha sracnak bejottel volna, ez a csaj nem kerulhetett volna nala szoba.

Szoval ennyi.

2017. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!