Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tudja hogy nézne ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tudja hogy nézne ki az ideálja arca?

Figyelt kérdés

én sosem láttam olyan lányt, még hasonlót sem, de tudom pontosan hogy hogy nézne ki az arca, a szeme, a fülei, au orra, a hajstílusa, megismerném az utcán. Hülye vagyok, vagy ezt a karma és az Isten mutatta meg nekem?

Nem is tudom mi lenne velem ha találkoznék vele, megfagyna bennem a vér...


2017. aug. 2. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Huhh, te szegény ez már súlyos! Ennyire magányos vagy?
2017. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hogy néz ki?
2017. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát lerajzolnám csak nem tudok rajzolni. Leírni meg elég sokáig tartana.
2017. aug. 2. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Van időnk.
2017. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, fogalmam sincs.

Általában a jellegzetes arcú lányok fognak meg.

A "tömeggyártott" formára sminkelt arcok, azonos színűre festett hajjal nem, sok esetben ezeket a nőket meg sem ismerem az utcán.


Férfi vagyok.

2017. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!