Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak jelentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak jelentek valamit, de megbánthattam, talán jobban, mint azt gondoltam egy apróbb hülyeséggel, akkor ha még érdekelném, felhívna? Mennyi ideig érdemes erre várni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megbántottál valakit, érzésed szerint eléggé, akkor nálad van a labda: hívd fel és kérj bocsánatot. Nem vagy abban a helyzetben, hogy hercegnőt játssz.
2017. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értem, te bántottad meg és ő kérjen bocsánatot:)
2017. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hívtam, nem vette fel. Ennek már jó pár napja.
2017. aug. 2. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Amilyen gyengek a mai pasik, egy par evet meg varhatsz.
2017. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd újra! Ha valóban fontos neked, hogy sikerüljön megbeszélni, akkor belefektethetsz egy kis energiát. Ha sehogy nem megy, írhatsz neki. Neked kell tudnod, mennyit vagy hajlandó várni arra, hogy lecsillapodjon, és meg tudjátok beszélni. Egy hónapnál többet semmiképp nem érdemes. Ha annyi idő alatt nem képes megenyhülni, akkor már nem is fog.
2017. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem érdemes kivárni. Az efféle passzivitással csak letolod magadról a felelősséget, minden a másikon múlik. És ez nagyon nem szép dolog. Ha akarsz valamit, teszel érte.
2017. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd föl még egyszer, nem kell többször, de ha nem veszi fel, akkor írj egy üzenetet neki.
2017. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!