Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 fiúval kavartam, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 fiúval kavartam, most egyedül vagyok, de szeretnék visszaszeszerezni a 3ból egyet. Hogyan tegyem? Tippek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 15:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nehezítés, hogy a srácnak van barátnője, de nekem nem szimpi.
2017. aug. 2. 15:30
 2/12 anonim ***** válasza:
..:D
2017. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel a profilod a rosszlanyok.hu -ra, es vard az ugyfeleket.
2017. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De en nem vagyok rossz lány, egy embert szeretek csak.
2017. aug. 2. 15:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Hagyd békén őt és tanulj abból amit velük csináltál.


24/F

2017. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem bantottam senkit se, sot...
2017. aug. 2. 15:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Kavarjál velem babám, hagyd a többieket. Kapsz még juttatást is mellé ha jól teljesítesz.
2017. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Háhá ezt elbаsztad kicsilány lefgkőzeleb meggondolod hola határ most meg sírhatol utólag
2017. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem rosszlány vagy, hanem rossz ember (egyébként meg egy utolsó cafka, csak nem kérsz érte pénzt).

Gondolom, azért ez a srác kell a három közül, mert a foglalt fazs ízlik a legjobban. Ahhoz képest, hogy a barátnője nem szimpi, a cuncilevét azért leszopókázod a bréről.

Talán egyszerűbb lenne rögtön puncit nyalni, nem?


A srácot sehogy se szerzed vissza. Párszor beléd törölte a farkát, aztán lehet ballagni. A barátnője nyomába se érsz.


Keress új kuncsaftokat, csak most legyen annyi eszed, hogy kérsz érte pénzt.

2017. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd visszaszerezni? Miért nem működött elsőre? Te dobtad, vagy ő dobott (az akinek barátnője lett időközben).


33F

2017. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!