Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tarthatom folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatom folyamatosan egy szinten egy nő érdeklődését?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne, hogy milyen kapcsolatban vagytok, mennyi idősek, mi érdekli, milyen a személyisége?
2017. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:

Nah varj leirom, az itteni valaszolok szinvonalat a kerdesben, legyen eleg penzed es akkor igyis-ugyis erdeklodni fog. :D


Erdekes kerdes. Pua szempontbol valaszolok.

Rovid valaszom, sehogy.

Attol fugg mire hajtasz. Egy ejszaka, tartos szexkapcsolat, tartos kapcsolat, esetleg a meglevo kapcsolat felelesztese.

Mindegyik egy kicsit maskepp, de valamiert az az erzesem teged az elso ketto erdekel. ;)

Eljutas az elso szexig:

Ez most olyan, hogy mond ell az elet ertelmet egy mondatban.

Sok mindentol fugg, egy undorito kozhelyel elve add magad ez szerintem a legfontosabb. Leforditom ez mit jelent, a viselkedesed ne valtozzon meg, azert mert a lannyal beszelgetsz. Ne rendeld ala magad, hogy milyen hercegno, es mennyire szep es te meg sem erdemled. De ne jatszd meg a latin lovert, hogy ezzel probalod meg lenyugozni.

kiindulasi pontoddal van a baj. Mert ha igaz az "add onmagad" tanacs, akkor ha fenn akarod tartani a no erdeklodeset, ez azt jelenti, hogy te magad ugy ahogy vagy, nem vagy eleg. S ha meg kerdezel 100 not mondja el, mik a legfontosabb tulajdonsagok egy pasiban, szinte kivetel nelkul benne lesz a valaszukban, hogy hatarozottsag.

A sajat ertekedet kell novelned, hogy a hatarozottsagod ne megjatszott legyen. Legyen rendes munkad, sportolj, figyelj oda az oltozkodesedre, olvas, legyenek celjaid stb.

Ha te magad kivagy bekulve sajat magaddal, az vonzo lesz masok szamara. Nem kellenek nagy dolgok, sokat mosolyogsz, mindenkihez van egy jo szavad ilyesmi.

Ha technikai szinten nezzuk. Akkor a beszedcentrikussag az amire erdemes raerositened. Azon belul pedig a tortenet meseles. Mindenki szereti hallgatni a torteneteket. Ezzel a csajok sincsenek maskepp. S a kulcs, hogy mirol szol a tortenet nagyjabol mindegy. Ha azt te erdekesnek talalod, az boven eleg. De azert a jozanesz hatarain belul. Mert hiaba beszelsz a csavaranyak osztalyzasarol az nem lesz erdekes. De pl egy unalmas vakációt is el lehet meselni, erdekesen.

Mondok egy peldat, mert ez friss eset, multkor mikor lementem a klubba, leszolitottam a csajt, s 1 perc utan arrol kezdtunk el beszelgetni, hogy lattam egy not aki szoptatta a buszon a gyereket. Errol szoktak idegenek egymasnak beszelni, nem. De kivancsi voltam a velemenyere.

S ezzel elerkeztunk a masodik fontos dologhoz. Figyelj arra, mit mond a lany. Legyel a meleg jobarat. Komfort, komfort, komfort. . Azt a pici tenyt meg mellozd, hogy nem vagy meleg. De ezert kell minel elobb megcsokolni.

2017. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A PUA egy szar. Ha érne valamit, ingyen lenne. Régen is b.,sztak az emberek, nem kellett hozzá pár drága hülye tanács.
2017. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!